Розробники Fallout 4 увічнили образ померлого гравця

Ув останньому доповненні до Fallout 4 під назвою Nuka-World можна зустріти хлопця, що мешкає в найпівденнішій точці нової локації. Його кличуть Еван, та історія його появи на теренах вигаданого всесвіту дещо незвичайна.

Два місяці тому в сабреддіті Fallout 4 зʼявився зворушливий текст, що розповів історію людини, якій Fallout 4 допомогла впоратися із передчасною смертю його батька. Користувач NoohjXLVII зі своїм братом Еваном часто обговорювали гру та думали, що було б, якби сюжет забавки відтворився у житті, що відволікало їх від сумної події. Пізніше текст було оновлено, а NoohjXLVII розповів про смерть 24-річного Евана від повʼязаних з діабетом ускладнень.

Два дні тому NoohjXLVII створив новий запис у сабреддіті, де написав: «Привіт, хлопці, це знову я. Я той, хто оприлюднив сумний пост декілька місяців тому. Bethesda відреагувала на нього, повернувши мого брата в образі персонажа Nuka-World».

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/3NBZHcgSqNc” autoplay=”no”]

Відеоігри дедалі більше впливають на життя людей та іноді стають сховищем спогадів, що повʼязані з померлими. Подібний випадок набув відомості влітку 2014 року: тоді ґеймер брав участь у перегонах зі своїм мертвим батьком, «привид» якого зберігся у грі завдяки інформації про найшвидше проходження траси.

Читайте також

Хороший, поганий, злий: 10 “найкращих” собак в іграх (за версією кінофоба)

Бумер (Far Cry 5)

Хата у Skyrim та Fallout дешевша за однокімнатну квартиру у Києві

The Elder Scrolls V: Skyrim

Fallout 4 — МОДні проблеми

Тодд Говард розповів про Fallout 4 VR і ще три нові гри Bethesda

Усе, що ви могли проґавити під час Tokyo Game Show 2016

NVIDIA показала мод Fallout 4 власної розробки

PlayNews #247 — Fallout 4, Mighty No.9…

E3 2016: репортаж з конференції Bethesda

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: