web analytics

Розробники Genshin Impact анонсували власний метавсесвіт

Китайська студія MiHoYo, розробники популярної Genshin Impact, анонсували власний метавсесвіт, який отримає назву HoYoverse. Про це повідомив співзасновник та виконавчий директор компанії Хаою Цай.

HoYoverse — це кросмедійний бренд, ціллю якого є створити «віртуальний всесвіт, що об’єднає у собі ігри, аніме та інші види розваг, та дасть гравцям великий рівень свободи дій та занурення».

Зараз подробиць щодо проекту небагато, проте відомо, що HoYoverse надаватиме користувачам доступ до ігор Genshin Impact, Honkai Impact 3rd та Tears of Themis, віртуального ютубера Lumi, програми Nova Desktop App, а також до «аніме, манґи, ранобе та музики серед іншого».

Також Хаою Цай розповів про напрямки, у котрих працівники MiHoYo по всьому світу рухатимуться далі:

Ми зосередимось на довгостроковій стратегії, в рамках якої ми будемо проводити технічні дослідження та інновації у різних сферах, серед яких буде й штучний інтелект, хмарні технології, та побудови каналів, що дозволять нам виправдовувати очікування гравців всього світу щодо віртуального всесвіту.

Нагадуємо, що екшн-RPG Genshin Impact вийшла осінню 2020 року, та отримала неймовірний успіх серед гравців по всьому світу. Одним з ключових факторів успіху гри стали різноманітні персонажі, яких у грі вже 48. Їх можна отримувати у різний спосіб, однак зазвичай все закінчується тим, що ви проводите «молитви», за які вам дають чи то зброю, чи то персонажів різного рівня.

Завдяки своїй монетизації та активними оновленнями з новими персонажами, Genshin Impact вже за перший рік заробили більше 2 мільярдів долларів, і це лише на мобільних пристроях. Також Genshin Impact назвали грою року по версії App Store (iOS пристрої) та Google Play (Android пристрої). Також вже завтра у грі вийде нове оновлення 2.5, то ж це гарна нагода почати грати, якщо ви ще цього не зробили.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Прибутки Epic Games Store виросли на 16%, а к-сть користувачів досягла 270 млн

dead island 2

Tencent працює над мобільною адаптацією Elden Ring, мріючи про власний Genshin Impact

ELDEN RING

Genshin Impact потрапила у топ-3 найприбутковіших мобільних ігор

Genshin Impact

Чому варто припинити грати в Genshin Impact?

97a4cb63dbf84bc69e0291dbd1e68407.jpg.1920x1080 q100 crop scale optimize upscale

Творці Genshin Impact анонсували парфуми зі запахами персонажів гри

Елой із Horizon: Zero Dawn з’явиться у Genshin Impact

Genshin Impact з’явиться в Epic Games Store за тиждень

Genshin Impact

У Genshin Impact з’являться засніжені гори, де можна замерзнути насмерть

Популярне