web analytics

Чому варто припинити грати в Genshin Impact?

Genshin Impact, китайський рольовий бойовик 2020 року, отримав величезну популярність по всьому світу. Гра завоювала увагу мільйонів гравців, у тому числі й українських, породила чимало фанатських пабліків, а нові косплеї та малюнки по проєкту з’являються щодня. Однак нам потрібно передивитися своє ставлення до цієї гри, і в першу чергу до її розробників, студії MiHoYo.

Нещодавно автори розважального YouTube-каналу Room Factory випустили відео, у якому розповіли, що піарники MiHoYo, які замовили у них рекламне відео, підтримують війну, яку росія провадить против України. За словами авторів каналу, MiHoYo відмовляються платити їм гроші за виконану роботу.

Вони просили нас прибрати прапори України, вони просили прийняти нас нейтральну сторону… Це китайський бренд Genshin Impact. Вони підтримують війну, вони підтримують агресію. Вони не заплатили нам гроші за продакшин й просто годували нас “завтраками” 126 днів. Вони не повернули нам гроші за рекламу… Вони підтримують війну, вони проти того, щоб ми ставили український прапор на свої аватарки… Тому якщо ви подивитесь цю рекламу, оцініть наші старання, скільки грошей та зусиль ми на це витратили. Тоді зайдіть в Apple Store на сторінку Genshin Impact, видаліть гру та напишіть відгук, що розробники підтримують війну.

Утім, Room Factory не надали підтверджень своїм словам про те, що їм не заплатили за рекламу. Крім того, китайський офіс MiHoYo, який є головним у компанії, не займається рекламою, ці обов’язки падають на регіональні офіси. У випадку України, за рекламу відповідає російський офіс, з яким у авторів й виник конфлікт. Також варто зазначити, що у Genshin Impact не додали підтримку російської карти “мир”, а сама компанія MiHoYo через те, що немає представництва в Україні, зобов’язана сплачувати 20% від донатів на податки.

Проте, MiHoYo жодним чинном не висловилися проти війни й активно продовжують купувати рекламні інтеграції в руснявих блоґерів. Також компанія піддається явному впливу російського офісу. Як стало відомо нещодавно, на Comic Con Ukraine 2021 мали представити Genshin Impact, однак тут знову виступило русняве представництво, через яке все скасували на користь російських заходів.

Компанія MiHoYo свідомо продовжує тримати російський офіс та спонсорувати загарбників, які зі зароблених на рекламі грошей платять податки, за які пізніше купують нове озброєння та технології, якими щодня вбивають українських людей. Тому, наступного разу, коли захочете задонатити чи зіграти у Genshin Impact, подумайте, чи варто витрачати ваш час та гроші на гру, автори якої так чи інакше підтримують війну та навіть не хочуть співпрацювати з тим, хто висловлюється проти.

Також не слід забувати, що MiHoYo — це китайська компанія, а Китай, попри начебто нейтральну позицію стосовно війни, здебільшого все ж схвалює дії росії. Крім того, саме китайці зараз є одними з тих, хто активно скуповують російські газ та нафту, чим теж підтримують країну-агресора.

Отже, MiHoYo ніяк не відреагувала на російське вторгення в Україну. У них далі є російський офіс, який активно купляє рекламу в тих же свиноблогерів, а у самій грі десь у майбутньому ще й з’явиться ціла локація, що базуватиметься на російських персонажах та історії. Компанія MiHoYo продовжує триматися за російський ринок, попри те, що росія — це країна-терорист.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Прибутки Epic Games Store виросли на 16%, а к-сть користувачів досягла 270 млн

dead island 2

Tencent працює над мобільною адаптацією Elden Ring, мріючи про власний Genshin Impact

ELDEN RING

Genshin Impact потрапила у топ-3 найприбутковіших мобільних ігор

Genshin Impact

Розробники Genshin Impact анонсували власний метавсесвіт

HoYoVerse

Творці Genshin Impact анонсували парфуми зі запахами персонажів гри

Елой із Horizon: Zero Dawn з’явиться у Genshin Impact

Genshin Impact з’явиться в Epic Games Store за тиждень

Genshin Impact

У Genshin Impact з’являться засніжені гори, де можна замерзнути насмерть