Survarium не вижив! Сервери української гри незабаром закриють

Умовно-безкоштовний онлайн-шутер Survarium від українських розробників зі студії Vostok Games побачив світ майже 10 років тому. З тих пір ігротворці невпинно підтримували проект. І хоч останнім часом оновлення були не надто масштабними і не приносили багато нового контенту, гра все ще мала чимало прихильників і гравців. Та все ж, у Vostok Games зрозуміли, що довго так не буде і прийняли складне для них рішення — закрити сервери Survarium.

Але просто так вся ця процедура не відбудеться, вітчизняні розробники хочуть гідно попрощатися зі своїм творінням і подякувати фанатам:

  • До кінця березня проект працюватиме у звичному режимі та навіть отримуватиме незначні оновлення, які включатимуть зміни, запропоновані гравцями. Працюватиме тех. підтримка та внутрішньоігрова крамниця.
  • З початку квітня придбання предметів та валюти у грі стануть недоступними. Технічна підтримка припинить роботу. А усім гравцям роздадуть 50000 золота та 500000 срібла. Це чимала сума у Survarium, яка дозволить придбати будь-яку звичайну і преміальну зброю та екіпірування для свого персонажа.
  • В середині травня ігротворці запустять спеціальну прощальну подію. В чому вона полягатиме — невідомо, але після її завершення сервери припинять роботу. Також Survarium зникне з каталогу Steam.

Після закриття серверів, усі співробітники Vostok Games зосередяться на роботі над новим проектом. Вже давно відомо, що київська компанія працює над самітнім шутером від першої особи за відомим IP. Розробка ведеться на Unreal Engine і проект має видавця. На жаль, більш детальною інформацією з нами досі не діляться.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Як помирав Survarium? (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 07 23 172116

Поставте запитання сценаристові S.T.A.L.K.E.R. для благодійного стріму

stalker 2

Пригоди PlayUA на Games Gathering 2021 — Vostok Games, tinyBuild, Atom Team, Kevuru Games (репортаж)

Пригоди PlayUA на Games Gathering 2021

Українська студія працює над новим режимом для PUBG

Розробники з Vostok Games працюватимуть удома

Survarium

Fear the Wolves і не тільки. Vostok Games / Інтерв’ю з Олегом Яворським

Fear the Wolves і не тільки. Vostok Games / Інтерв'ю з Олегом Яворським (Games Gathering 2018)

Fear the Wolves страждає від браку гравців, не допомогло навіть зниження ціни

Fear the Wolves

Vostok Games знову взялася за своє — Fear the Wolves відклали до кінця літа

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: