Шінджі Мікамі, творець Resident Evil, більше не хоче розробляти горори

У березні стало відомо, що Шінджі Мікамі, творець перших Resident Evil, заснував нову власну студію Kamuy після того, як покинув Tango Gameworks. Спершу інформація про це з’явилася на сайті ремастера Shadows of the Damned, а пізніше сам пан Мікамі підтвердив її в інтерв’ю.

Причиною залишення Tango Gameworks став низький вплив на процеси всередині студії, навіть попри посаду продюсера. Також ґеймдизайнер втомився від високобюджетних горорів і хотів би створювати невеликі, креативні й авторські ігри в інших жанрах. У Kamuy він матиме більше творчої свободи й зможе ділитися досвідом із молодими розробниками. Проте анонсувати дебютну гру студії Kamuy поки зарано, говорить ґеймдизайнер.

З 12 років роботи в Tango Gameworks 8 років Шінджі Мікамі хотів покинути студію, але не міг через відповідальність за розпочаті проєкти. Лише завершивши їх, він зі спокійною душею пішов зі студії.

Ще один цікавий факт: після злиття Tango Gameworks із Bethesda в 2010 році студію перейменували на ZeniMax Asia KK, але пан Мікамі домовився, щоб на публіку нову назву не використовували.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Організатори фестивалю FANCON розіграють консоль, стилізовану під контейнер для артефактів зі S.T.A.L.K.E.R.

dsc08913

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Final Fantasy 7: Rebirth виявилася провальною, а прибутки Square Enix впали на 70%

ff7 rebirth

Microsoft підняла регіональні ціни на свої ігри в Steam

sea of thieves

Microsoft запустить власну крамницю мобільних ігор цього літа

xbox mobile

Завдяки Dragon’s Dogma 2 Capcom заробила майже 1 млрд доларів за рік

capcom games

Ребут Perfect Dark у скрутному становищі

Perfect Dark

Microsoft відмовилася від розробки Dishonored 3 і Hi-Fi Rush 2 через небажання витрачати зайві гроші

hi fi dishonored