Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #09

ff2c5ef8204dfbfad838632f92fb69d7

Ну от Шлякбитраф городи посадив, косовицю подолав і, скрушно похитавши головою, готовий зізнатися, що за минулий місяць ми байдикували на 30% більше, ніж до того. Так, у травні ми не переклали до кінця нічого і не випустили ніяких локалізацій. Але секундочку, та ж не все нам бути локомотивом української офіційної локалізації. Іноді можна і маленькою вагонеткою побути, аби відпочити.

Зробили

Отож у травні ми переклали загалом 22 439 слів. Найбільше на цій ниві відзначилися Софія і Шахор, за що навіть отримають невеличку винагороду від доброчинців, які підтримують нашу справу словом і грішми, а не матюками й копняками. А поредагували ми у травні аж 29 788 слів. Так, цього місяця редактор постарався, адже працював над виловлюванням баґів перенесення тексту Брами Балдура із різних версій локалізації у найновішу. Зараз локалізація Baldur’s Gate: Enhanced Edition (Steam) має найвищий рівень якості і з найближчим оновленням гри. ви зможете це оцінити. Проте ми продовжуємо шліфувати цю пам’ятну локалізацію, доки їй надають технічну підтримку, тому вона буде настільки класною, наскільки це можливо.

Робимо

Хоч ви не бачите результатів нашої праці, ми все одно працюємо. Ось продовжуємо перекладати, редагувати і перередаговувати Baldur’s Gate 2; майже закінчили перекладати нашу першу художню книжку, про яку розповімо згодом; готуємося для активної локалізації Siege of Dragonspear: Baldur’s Gate і все таке.

Про підтримку

Ви можете допомогти нам розвиватися двома способами.

Руками й головою, якщо маєте на це час і натхнення. Якщо добре знаєте українську та англійську мови і хочете випробувати свої сили в локалізації ігор, пишіть на [email protected].

Або можете допомогти нам фінансово, надіславши будь-які суми на рахунок:

5168 7572 2013 4672

BTC: 1JwuLaVAkG3nuetgxnJrLeCnykeXva4dqX

Усі кошти йдуть на періодичні виплати перекладачам.

Також Шлякбитраф готовий розглянути пропозиції щодо фінансування конкретних проектів з локалізації. Пишіть на [email protected], якщо маєте такі.

Дякуємо всім, хто нас підтримує! Українізація всесвітів триває!

Читайте також

Павло та Єгор Скороходько. Про українську озвучку фільмів та ігор

Павло Скороходько

Ubisoft купила розробників Hungry Shark

Огляд Samsung Galaxy S10E – Бюджетний флагман від корейців?

Стрім Metro Exodus (тестуємо українську локалізацію)

Metro Exodus

Metro Exodus отримала українську локалізацію

STS UA — звіт за 2017

Вийшла користувацька локалізація для Half-Life: Source

Half-Life: Source

Шлякбитраф: звіт про українізацію всесвіту #22

Популярне