Sony вигідно портувати ексклюзиви. Чекаємо The Last of Us 2 на ПК?

Судячи із фінансового звіту Sony Interactive Entertainment, нам варто очікувати більше портів ексклюзивів Playstation для ПК. Звіт має категорію «Інше» (Others), куди входить продаж периферії (PS VR2, наприклад) та ігор від власних студій Sony для інших платформ.

Компанія тепер більше зацікавлена у перенесенні ексклюзивів на персональні комп’ютери, адже у категорії Others вони заробили 47 161 млн єн у першій чверті 2021 фінансового року, а потім ця сума зростає до 142 900 млн єн у останній чверті 2022 фінансового року.

Оскільки PS VR2 продався не так вдало, то можна припустити, що значна частина результатів це продаж ігор для ПК, але отримати точні показники доходів від портування поки неможливо. Серед ексклюзивів Playstation, що з’явилися на ПК у 2022 фінансовому році можна виокремити Marvel’s Spider-Man Remastered, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Sackboy: A Big Adventure, Returnal та The Last of Us Part 1. Імовірно, завдяки виходу стількох колишніх ексклюзивів так суттєво зросли прибутки у згаданій категорії.

Хоча реліз першої частини The Last of Us на ПК був не надто вдалий із технічної точки зору, але вже приємно, що ґеймери ще однієї платформи можуть ознайомитися із цією грою. Думаю, не забариться і сиквел, бо чому би компанії втрачати потенційний дохід?

Також цікаво:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

PS VR2 стане сумісним з ПК пізніше цього року

sony psvr2

Сервери Helldivers 2 тепер витримують 700 000 гравців, але студія Arrowhead не спішить радіти

helldivers 2

Xbox оприлюднив перелік своїх ігор, що вийдуть на консолях Nintendo та Sony цієї весни

минулі ексклюзиви xbox

Філ Спенсер хоче бачити ігри Sony й Nintendo на Xbox

helldivers 2

Чарівний хаос — Перші враження від Helldivers 2

Helldivers 2

Sony подешевшала на 10 мільярдів доларів за результатами останнього фінансового звіту PlayStation

p.ua.sony patent main

Arrowhead активно розширює команду Helldivers 2 для стрімкого розвитку гри

helldivers 2

Керівник Sony вважає, що треба активніше (і швидше) видавати власні ігри на ПК

helldivers

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: