Новини

StarCraft 2 — усе. Blizzard згортає підтримку гри

Студія Blizzard оголосила, що StarCraft 2 більше не отримуватиме нового контенту — ні Командирів для кооперативного режиму, ні Бойових Скринь, ні патчів раз на кілька місяців. На щастя, розробники не мають наміру отак просто позбуватися гри, яку вони розвивали 10 років. Тож ігротворці уточнили, що підтримку StarCraft 2 не припиняють, а просто згортають до необхідного мінімуму. Також розробники не забудуть про кіберспорт, але тут варто нагадати, що з минулого року організаційні функції на про-сцені StarCraft 2 узяла на себе компанія ESL Gaming, бо самій Blizzard було не до того.

Наостанок розробники натякнули, що після невеликого перепочинку вони почнуть створювати щось нове у всесвіті StarCraft. Третя частина стратегії? Шутер? Космічний симулятор? Що ж, дізнаємося згодом.

Олег Куліков

Найбільший прихильник Ubisoft у цій країні. Давній фан RPG та stealth-ігор. Бетменолог зі стажем. Не вірить у спойлери.

  • Королівську битву або ще якусь хрінь. Колишній хорошій Blizzard давно все.

  • Все завжди має змінюватись. Ігри, їх концепція, сам розробник, споживач.
    І це дуже добре. Час не стоїть на місці і ніщо не може жити вічно.
    Тепер Бліззард нехай створять нову історію, в нових світах.
    Вічно виїзджати на старих успіхах, як одна відома федерація, на вітчизняній війні, не можна.
    Це набридне всім і студія втратить все.
    Тож вперед, блізи. До нових пригод!

    • Насправді все не так просто. Те що не буде нового контенту не новина. Останнім часом і так виходили лише командири для коопу і косметика з коментаторами. Справжня проблема полягає в тому, що кіберспортивний СК2 (хай і під патронатом ESL а не блізів) досі живий. І він потребує постійних балансних правок, щоб залишатися на плаву. Патчі раз на півроку це відверто погана ідея. Вже зараз на європейському ладері тоси рвуть все на своєму шляху і хто його зна коли це зупинять. Тому контент контентом, а балансні патчі я б лишив.

      • Я взагалі думав, що старкрафт, та варкрафт то для одного гравця. Колись варкрафт 3 грав багато.
        Ясно що в них є мультиплеєр, але не думав що їх оновлюють роками як якісь ммо.

        • СК ще з першої частини живе кіберспортом. Беззаперечно, сюжетні кампанії там добротні, але все ж СК живе кіберспортом. Ну, принаймні поки.

      • в этом и состоит проблема ск2, патчи, патчи, постоянный поиск баланса который так и не нашли... Хорошо что есть первый старкрафт где все идеально, до сих пор гоняю в перый, второй для меня аркада

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

19 години

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

20 години

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

1 день

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

1 день

Steam Machine виявилася значно дорожчою, ніж планувала Valve

Valve оприлюднила ціну та дату виходу ігрового пристрою Steam Machine — компактного ігрового ПК на…

1 день

Відбувся реліз SAND — кооперативного шутера про святих галичан на далекій піщаній планеті

Кооперативний шутер SAND від львівської студії Hologryph, створений у співпраці з київською TowerHaus, нарешті з’явився в дочасному доступі…

2 дні

This website uses cookies.