Стартував продаж мерчу Mortal Kombat 11 українського виробництва!

Нещодавно ми вам розповідали про київську фабрику, на якій виробляється офіційний мерч Assassin`s Creed — плюшеві фігурки героїв майже кожної частини серії (а ще ви можете виграти його в нашому конкурсі ось тут).

Аж ось, новий реліз та нова приємна несподіванка! У магазині FragStore вже доступна ексклюзивна лінійка плюшевих героїв гри Mortal Kombat 11 (наш огляд гри).

Лімітована серія мерчу складається з п’яти популярних персонажів файтинг-саги Mortal Kombat 11: Kitana, Raiden, Scorpion, Shao Kahn, Sub-Zero. Улюблені герої виконані з високою деталізацією і максимальної схожістю з віртуальними прототипами. Вони не залишать байдужим найбільш вимогливих колекціонерів і нас також :) Всього в світі буде не більше двох тисяч примірників кожного персонажа — ексклюзив для справжніх фанатів. Колекцію розробили і пошили на фабриці компанії WP Merchandise у Києві.

«Таких деталізованих і якісних плюшевих героїв Mortal Kombat світ ще не бачив. Ми використовуємо тільки безпечні гіпоалергенні матеріали і дотримуємось вимог європейського сертифіката якості CE. 40% процесу виробництва — ручна робота, тому ми пишаємося ексклюзивною якістю мерчу», – розповідає Володимир Костанді, BDO компанії WP Merchandise.

У 2019 році компанія з українським корінням WP Merchandise підписала договір з власником ліцензії Mortal Kombat – Warner Bros. Consumer Products Inc і стала єдиним в світі виробником колекційного плюшу за мотивами гри Mortal Kombat 11.

Лише подивіться, завдяки високій деталізації, плюшеві персонажів культової гри більше нагадують колекційну статуетку, ніж м’яку іграшку.

Герої Mortal Kombat 11 вже доступні в онлайн і офлайн мережі магазинів FragStore.

Свого часу нам пощастило поговорити з українською художницею, яка малювала персонажів гри Mortal Kombat 11 — Владиславою Гладковою. І, здається, ми вже придумали який контент зняти для вас з новою партією чудового плюшевого мерчу :)

Цікаво також:

  • Assassin’s Creed | WP Merchandise

    Огляд офіційного мерча Assassin’s Creed українського виробництва + РОЗІГРАШ

  • Mortal Kombat 11

    Mortal Kombat 11 не продаватиметься в Україні [Оновлено]

  • Mortal Kombat 11

    Найкращий файтинг покоління. Огляд Mortal Kombat 11

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Цензура в Україні та світі. Заборона Mortal Kombat 11. Поява вікових рейтингових систем (Артем Лис)

Цензура та mk 4 3

Ця гра змінила індустрію ігор назавжди. 30 років Mortal Kombat (Артем Лис)

mortal kombat part i thumb 1 2

Перевіряйте бібліотеку: Xbox Game Pass поповнився десятьма іграми для усіх платформ

Mortal Kombat 11

Українські іграшки з персонажами Mortal Kombat 11 зі спеціальною знижкою для читачів PlayUA

Mortal Kombat 11

Фігурка Scorpion від українського виробника WP Merchandise отримала бронзу на Independent Toy Awards 2021

Mortal Kombat 11 Scorpion WP Merchandise

NetherRealm більше не підтримуватимуть Mortal Kombat 11

Комікси Marvel українською та артбуки Assassin’s Creed Valhalla — тепер у FragStore

FragStore

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!