web analytics

Steamworld Heist 2 матиме офіційну українську локалізацію

Прийдешня покрокова тактика Steamworld Heist 2, продовження хіта 2015 року, стане першою грою у франшизі Steamworld з офіційною українською локалізацією.

Цього разу капітан Лівей і його колоритна команда відправляються усунути таємничу загрозу, що нависла над Великим Морем. Найдорогоцінніший ресурс у світі — вода, завдяки якому і працюють парові машини, став смертельно небезпечним, оскільки роз’їдає металеві кінцівки й механічні серця.

Під час дослідження неозорих океанічних просторів, де за кожною хвилею чекають пригоди, таємниці й небезпеки, вам доведеться змагатися з ворожими ботами, влаштовуючи набіги на їхні бази. Steamworld Heist 2 матиме не тільки покрові тактичні бої з оригіналу, а й нові морські баталії у реальному часі. Кожна місія передбачає завчасний підбір екіпажу та його спорядження зброєю, якої у грі понад 150 варіацій. З таким обширним арсеналом кожен зможе знайти свій стиль гри. До того ж присутні системи вільного прицілювання та рикошетів, опанувавши які, ви здолаєте будь-якого спуреника.

Steamworld Heist 2 запланована до випуску на 8 серпня для PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Switch і ПК в крамниці Steam. Щоб не забути про гру, можна додати її до списку бажаного.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Інді видавництво Humble Games не закрили, але всіх співробітників звільнили

humble games

У Warframe нарешті можна буде романсити персонажів

warframe 1999

Devolver Digital анонсували тактичний екшн про майстра кунг-фу

forestrike

З’явився перший трейлер української гри Tailgate про загубленого Лабрадора

tailgate

Hotline Miami і «Ковбой Бібоп» надихнули автора Dead Cells на створення Tenjutsu

tenjutsu

Творці Dauntless скасували фентезійний аналог Minecraft

project dragon

За допомогою українців у дочасному доступі вийшов роуґлайк-шутемап Galactic Glitch

galactic glitch

Анонсовано Shift 87, горор про дослідження аномалій (не на ЧАЕС)

shift87