Творцю «The Angry Video Game Nerd» — 40 років. Джеймс Рольф святкує ювілей.

Важко сказати, наскільки по-іншому виглядала б відеоігрова спільнота без внеску Джеймса Рольфа. Американський незалежний кінематографіст, найбільше відомий за культовим веб-серіалом The Angry Video Game Nerd (без якого міг би і не зазнати такого успіху ґеймінг-сегмент на YouTube), святкує сьогодні своє 40-річчя. Іронічно, що хоч Рольф і має пристрасть до відеоігор ще з дитинства, як він сам зазначав, навряд ця пристрасть настільки ж велика, як його тяга до кінематографу.

З 1989 року Рольф зробив понад 700 короткометражних фільмів і вебізодів, переважну більшість з яких можна побачити на YouTube-каналі Cinemassacre. Cумарна кількість переглядів на якому вже понад 1,7 мільярда. У 2014, Рольф випустив свій перший повнометражний фільм The Angry Video Game Nerd: The Movie. Наразі, окрім виховання двох доньок, Джеймс повільно працює над другим повнометражним проектом (мінімалістичним фільмом жахів), а також книжками, написання яких теж затягнулося на роки.

Він також спробував себе у музиці, зігравши на ритм-гітарі у секстеті відомих ютуберів.

Рольф неодноразово наголошував, що серіал про Злого Відеоігрового Задрота він хотів би робити все життя, і наразі стабільно дотримується цієї обіцянки. Нові серії проекту виходять щонайменше раз на місяць, а нещодавно оголосили, що у проекту буде кросовер зі ще одним старожилом YouTube — The Irate Gamer.

Рольф залюбки підтримує різнорідні Інтернет- й кіно-проекти по всьому світу. Зокрема він зіграв невелику роль в українському незалженому фільмі Комунальне чтиво написане криво, який знаходиться у виробництві вже 13 років. Він також відомий благодійник і щорічно приймає участь у декількох заходах цього напрямку. У 2016 році, Рольф провів грандіозний за масштабами веб-серіалів аукціон, всі кошти з якого пішли на обладнання для дитячої лікарні.

Читайте також

The Angry Video Game Nerd вперше став іграшкою

Спеціальна політика щодо відшкодування коштів за Cyberpunk 2077 від Microsoft закінчиться в липні

У Roblox з’явилася локація та предмети з Stranger Things

NieR:Automata продалась накладом у 6 мільйонів копій

Нова частина “Трансформерів” отримала дату виходу і підзаголовок

Трансформери

Postal 4: No Regerts отримала нові завдання та локації

Postal 4: No Regerts

Контролери DualSense для PS5 в нових кольорах вже доступні в магазинах України

Влада Швеції заборонила проводити The International з Dota 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: