The Elder Scrolls 6 доведеться ще чекати та чекати

Тодд Говард поділився деякими подробицями щодо довгоочікуванної The Elder Scrolls 6. Нової інформації доволі мало, так стало відомо, що гра виграє від того, що вийде після Starfield. Причиною цьому слугує те, що обидві гри використовують одну й ту саму новітню технологію Creation Engine 2. Зараз більша частина сил Bethesda йде на Starfield, Тодд запевнив, що розробники працюють над обома проектами.

Навіть не дивлячись на те, що розробники працюють і над Starfield, і над The Elder Scrolls, до нової фентезі-RPG ще дуже далеко. Тодд Говард розповів, що зараз гра знаходиться ще на стадії дизайну. Він також зазначив, що компанія тестує нові технології на те, чи зможуть вони впоратися з усіма тими речами, що Bethesda хоче добавити у нову The Elder Scrolls.

Про The Elder Scrolls 6 зараз найкраще думати як про щось, що ще знаходиться на стадії дизайну. Але ми вже також тестуємо технології: чи зможуть вони втілити у грі все те, що ми задумали? Кожна гра матиме кілька технологічних нововведень, а тому й Elder Scrolls 6 матиме деякі необхідні доповнення до Creation Engine 2.

розповів Тодд

Наразі це всі подробиці The Elder Scrolls 6, які нам відомі на сьогодні. Bethesda зараз докладає якомога більше зусиль для того, аби створити космічну RPG Starfield, реліз якої відубдеться 11 листопада 2022 року, а отже вже після цієї дати можна очікувати більше інформації про TES 6. Що до хоч приблизної дати релізу, то якщо гра й справді знаходиться ще на стадії дизайну, то очікувати реліз можна роки через чотири в найкращому випадку.

Читайте також

Виставка Xbox & Bethesda Games Showcase відбудеться цієї неділі

Xbox 360

Сценаристка моду для Fallout отримала роботу в Bethesda

Fallout London

Bethesda анонсувала гру про Індіану Джонса. Її продюсером стане Тодд Говард

Автори The Elder Scrolls VI натякають, де розгортатимуться події гри

The Elder Scrolls VI

Рушій Bethesda нарешті покращили

Skyrim

Fallout 76 таки отримає підтримку модифікацій. Колись

Fallout 76

Bethesda E3 за версією PlayUA

Bethesda

Де теплі піски Ельсвейру? – Туть. А скоро будуть і в The Elder Scrolls Online

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: