the simgrid x vco grand finals

Традиції, бельгійська траса та розв’язка Кубка світу The SimGrid x VCO

Автор: Андрій Присяжний

Вже традиційно в суботу, за два тижні після попереднього етапу відбувся фінал одного з найважливіших змагань у світі віртуальних перегонів. Дев’ятого грудня на бельгійській трасі Спа-Франкоршам відбувся фінал SimGridxVCO. Там зібрались одні з найвідоміших та найшвидших команд світу. Чому це важливо, особливо для нас? На ньому виступала команда одних з найшвидших пілотів України. Вони вже змогли здивувати нас на попередніх етапах тож настав час поглянути ближче чим завершилась ця історія.

У фіналі змагання команда вирішила не зраджувати собі й вивела на старт пілота, який ще не проходив кваліфікацію на попередніх етапах. Ним виявився Домінік Хорошавін. Як зізнається сам гонщик – кваліфікація його криптоніт. Саме ця частина перегонів змушує його хвилюватись найбільше. Даремно пілот переживав. З першого погляду вони можуть здаватись не такими вже й вражаючими. Лише восьме місце, але дивлячись на картину в цілому можна побачити, що хлопці опинились в оточенні найшвидших команд змагання. Сьому сходинку відібрали собі Veloce VEXT, а позаду Unicorns of Love. Обидві команди займають перші сходинки в загальному заліку. Тож Ukraine Digital Force залишається лише похвалити за гарну кваліфікацію.

Традиціям не зраджуємо — хто кваліфікувався, той стартуватиме в гонці. Цього разу гра показала свої неочікувані сторони і розмістила автомобіль на стартовій решітці задовго до розблокування цієї можливості. На цьому пригоди не закінчились й вже друге коло додає інтриги.

У Ле-Комб на пілота чекало перше зіткнення, що спричинило втрати позицій. Так, з восьмої сходинки команда опустилась на тринадцяту. Після зіткнення автомобіль опинився в мішку між швидкими та повільнішими пілотами. До кожної з груп автомобілів залишалось дві з хвостиком секунди.

Кілька кіл перепочинку і знову Ле-Комб. Цього разу колові стають значною перепоною на шляху. Обійшлось без контактів, але два кола пілоту довелось проїжджати цю і без того небезпечну ділянку треку в компанії дуже агресивно налаштованих водіїв класу GT4, що залишило свій слід на результатах кола.

Довелось чекати майже десять кіл, доки чергова хвиля колових зіграє на руку команді. Так на дев’ятнадцятому колі завдяки все тим же автомобілям з повільнішого класу Домініку все ж вдається відіграти одну з втрачених позицій.
Двадцять шість кіл в гонці позаду, а отже настав час їхати в бокси. Наступним на трек вривається Костянтин Романенко
Вже з перших поворотів видно, що пілот налаштований серйозно й готовий вигризати кожну десяту секунди аби повернути втрачені позиції. Його темп виявився навіть вищим за темп напарника.

Тим часом Домінік вирішив в котре випробувати долю й знову замовити доставку. Чому це важливо? Бо як тільки мова зайшла про доставку Костянтин Романенко опиняється в небезпечній ситуації на виході з червоної води. Йому заледве вдається уникнути контакту з автомобілем нижчого класу. Все ж удача посміхається українській команді й через ранній пітстоп одного з опонентів вдається отримати «безкоштовну» позицію.

На п’ятдесят четвертому колі на трек виходить Павло Половчук. Цього разу його вихід на трек супроводжується «ідеальною» роботою педалей. Однак це не завадило пілоту показати високий темп. Хоча він й сумнівався чи зможе завершити гонку, боятись йому варто було не педалей, а все ще GT4.

Вже в котре життя показало пілотам, що GT4 та Ле-Комб поєднання не найкраще. Можливо, що водії з класу GT4 вирішили, що втрачати вже нічого, а можливо їм просто не дається Бельгійський трек, але контакт в Ле-Комб призводить до чергової втрати кількох секунд.

Не лише Ukraine Digital Force довелось контактувати з GT4. Вирішивши за будь-яку ціну втриматись на траєкторії, пілот команди Sprout зіштовхується з Альпін й вилітає з траси. Ще одна відіграна позиція.

Не дивлячись на побоювання Павлу вдається зробити кілька бубликів після успішного завершення перегонів. Фініш на восьмому місці. Без сумніву чудовий результат. Загальний результат – шоста сходинка. Хлопці показали високий рівень навичок і чудову боротьбу.

Це було чудове змагання, повне випробувань і несподіванок. Українська команда показала закономірно чудові результати. Жодних сумнівів, що ми ще не раз почуємо імена пілотів у різних змаганнях світового рівня. Також хочеться сподіватись, що їх успіхи надихнуть все нових і нових пілотів вносити свої імена в історію українського та світового симрейсингу.

Залишається лише нагадати, що поспілкуватись з пілотами, знайти нових друзів та напарників можна на Discord сервері КМАМК SimRacing. Окрім цього там можна дізнатись про інші спільноти, що проводять власні змагання у великій кількості симуляторів та ще більшій кількості дисциплін.

© Шимків Олександр

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Баґи, від яких зносить дах і зникають ноги (RDR, FIFA 16). ВиНеЗнали #03

Автор: Володимир Вітовський

ВиНеЗнали

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу: що подивитсь та послухати на цю тему

Автор: Микола Єрьомін

Хайтарма

Найкращі сервіси для записування пройдених ігор і переглянутих фільмів

Автор: Михайло Петрунів

hltb poster v01

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Автор: Микола Єрьомін

Святі галичани шукають космічні скарби — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Автор: PlayUA

СВЯТІ ГАЛИЧАНИ ШУКАЮТЬ КОСМІЧНІ СКАРБИ — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Ідеально виконаний вікенд. Огляд п’ятого етапу 7DRIVE TCR Championship

Автор: Андрій Присяжний

7

AirPods Max для ґеймерів — Огляд навушників Hator Phoenix Wireless

Автор: Володимир Бортюк

hator phoenix review site v02

Напружений фінал. Огляд фінального етапу WarmUp League Spring Cup 2024

Автор: Андрій Присяжний

image 2024 05 01 22 36 27