web analytics

Тривале випробування. Українська команда Digital Force на другому етапі кубку SimGridxVCO

Чи є у Вас плани на суботу 25 листопада? Якщо є, то у вас знайдеться ще трошки часу аби їх змінити, щоб переглянути другий етап SimGridxVCO. Чому потрібно так зробити?

Та тому, що це чемпіонат світу з симрейсингу, де зібрались найшвидші пілоти всього віртуального гоночного світу. Лише це обіцяє захопливу боротьбу. Однак, якщо і цього недостатньо, то ось ще один аргумент, щоб приділити свій час перегляду трансляції — серед пілотів класу GT3 представлено перший повністю український екіпаж. Пілоти не лише є українцями, а й представляють українську команду. Невже і цього замало?

Якщо так, то поспішу нагадати, що на першому етапі – три години Сільверстоуну, команда фінішувала другою. Digital Force, а саме так називається команда, представляють пілоти: Костянтин Романенко, Павло Половчук та Домінік Хорошавін. Це дозволило їй отримати п’ятдесят шість балів в загальному заліку. Золото отримала команда – Veloce VEXT, до складу якої увійшли Aidan Walsingham, Grantas Kareckas та Luke Whitehead. Бронза опинилась в руках команди Sprout, серед представників якої є Marco Bischoff, Henrik Gamball та Noah Eder. Це ще не всі козирі в моєму рукаві тож давайте продовжимо.

Як стало відомо з голосування, що проходило з дев’ятнадцятого по двадцять друге листопада, другий етап пройде на трасі Воткінс Глен. Раптом вам не вдасться пригадати нічого про цей трек, то ось кілька фактів:

  1. Трек знаходиться в США є фактично колискою всього автоспорту Північної Америки
  2. Його довжина складає 5552 метри
  3. Перегони проводяться там з 1940-х років
  4. Зараз належить NASCAR і щороку приймає гонки Кубкової серії з 1986 року (за винятком 2020 року, коли всі перегони були зупинені через коронавірус).
  5. Майже всі від Формули-1 до Can Am і серії Кубка NASCAR проводили свої етапи на цьому треку.

Цього разу на віртуальній версії цієї траси зустрінуться одразу два класи автомобілів – GT3 та GT4. Перед перегонами на пілотів чекатиме кваліфікація, яка має також дещо особливе в своїй організації. Всі пілоти одночасно знаходяться на сервері, у всіх є лише 2 залікових кола, а десять найшвидших пілотів в кожному класі матимуть можливість покращити свій результат у так званому поул-шоті. Ціною двох додаткових залікових кіл є те, що обидва класи авто будуть на трасі одночасно.

Учасники команди дали кілька коментарів відносно наступного етапу змагання:

  1. Пілотів української команди здивував вибір спільноти. Для всіх вибір Воткіс Глен перед легендарною Сузукою був дуже неочікуваним. Також Домінік Хорошавін відзначив, що для нього обраний трек є менш «вбивчим», що дає більше шансів доїхати до фінішу.
  2. Ні довжина етапу, ні вибір траси не вплинули на стратегію команди.
  3. Коментуючи свою стратегію, команда відзначає, що тут все просто – залити повний бак і тиснути на педаль.
  4. Павло Половчук зізнається, що тривалість перегонів та вибір треку, особливо відчутно впливають на нього безпосередньо перед кваліфікацією, але тривалість гонки все ж додає впевненості.
  5. Щодо цілей які перед собою ставить команда, то тут думки пілотів розділились. Якщо дехто як і раніше цілить в топ-5 фіналістів, то для декого основна мета – зменшити кількість помилок.
  6. Через відсутність боротьби, для пілотів складно визначити серйозних суперників зі свого класу, проте вони зауважують, що в будь-якому випадку небезпечними для них є пілоти нижчого класу авто (GT4)
  7. На момент проведеного опитування, пілоти ще не підготували стратегію виходу на трек. Тож для глядачів це буде сюрпризом.
  8. Про стан погоди також невідомо, тож головна ціль для Digital Force допускати якомога менше помилок. Проте Павло Половчук відзначає, що якщо у команди будуть помилки в стратегії, то це лише дасть іншим пілотам шанс хоча б наблизитися до команди.

Коли про подію відомо так багато залишилось лише дізнатись де можна спостерігати за нею та де можна поспілкуватися з потами особисто. На Discord сервері КМАМК SimRacing також можна знайти напарників для участі в перегонах незалежно від рівня навичок та серії чи навіть напарників для конвою у ЕТС.

Спостерігати за подією можна на YouTube каналах організаторів: SimGrid та VCO. Однак є й інший спосіб. Доєднавшись до трансляції на YouTube каналі Домініка Хорошавіна можна спостерігати за всім безпосередньо з «кокпіту».

Автор статті: Олександр Шимків

TMNT Donatello

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA

На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Команда PlayUA перемогла у командному заліку KMAMK GT3 Sprint Championship 2024. Огляд фінального етапу

x3

Виходимо на фінішну пряму KMAMK GT3 Sprint Championship 2024

0

Відсутність помилок не гарантує перемогу. Огляд четвертого етапу KMAMK GT3 Sprint Championship 2024

p.ua.КМАМК 1308

Хунгароринг не пробачає помилок. Огляд третього етапу KMAMK GT3 Sprint Championship 2024

КМАМК

Барселона позаду. Наступна зупинка — Хунгароринг!

max rockatansky 3

Сонячна Барселона готова прийняти другий етап KMAMK GT3 Sprint Championship 2024

КМАМК

Стартує перший етап чемпіонату KMAMK GT3 Sprint Championship 2024

photo 2024 06 17 23 19 56

Євген Коноплянка заснував нову українську команду з Counter-Strike 2

p.ua.kono.efc

Популярне