Тривале випробування. Українська команда Digital Force на другому етапі кубку SimGridxVCO
Чи є у Вас плани на суботу 25 листопада? Якщо є, то у вас знайдеться ще трошки часу аби їх змінити, щоб переглянути другий етап SimGridxVCO. Чому потрібно так зробити?
Та тому, що це чемпіонат світу з симрейсингу, де зібрались найшвидші пілоти всього віртуального гоночного світу. Лише це обіцяє захопливу боротьбу. Однак, якщо і цього недостатньо, то ось ще один аргумент, щоб приділити свій час перегляду трансляції — серед пілотів класу GT3 представлено перший повністю український екіпаж. Пілоти не лише є українцями, а й представляють українську команду. Невже і цього замало?
Якщо так, то поспішу нагадати, що на першому етапі – три години Сільверстоуну, команда фінішувала другою. Digital Force, а саме так називається команда, представляють пілоти: Костянтин Романенко, Павло Половчук та Домінік Хорошавін. Це дозволило їй отримати п’ятдесят шість балів в загальному заліку. Золото отримала команда – Veloce VEXT, до складу якої увійшли Aidan Walsingham, Grantas Kareckas та Luke Whitehead. Бронза опинилась в руках команди Sprout, серед представників якої є Marco Bischoff, Henrik Gamball та Noah Eder. Це ще не всі козирі в моєму рукаві тож давайте продовжимо.
Як стало відомо з голосування, що проходило з дев’ятнадцятого по двадцять друге листопада, другий етап пройде на трасі Воткінс Глен. Раптом вам не вдасться пригадати нічого про цей трек, то ось кілька фактів:
- Трек знаходиться в США є фактично колискою всього автоспорту Північної Америки
- Його довжина складає 5552 метри
- Перегони проводяться там з 1940-х років
- Зараз належить NASCAR і щороку приймає гонки Кубкової серії з 1986 року (за винятком 2020 року, коли всі перегони були зупинені через коронавірус).
- Майже всі від Формули-1 до Can Am і серії Кубка NASCAR проводили свої етапи на цьому треку.
Цього разу на віртуальній версії цієї траси зустрінуться одразу два класи автомобілів – GT3 та GT4. Перед перегонами на пілотів чекатиме кваліфікація, яка має також дещо особливе в своїй організації. Всі пілоти одночасно знаходяться на сервері, у всіх є лише 2 залікових кола, а десять найшвидших пілотів в кожному класі матимуть можливість покращити свій результат у так званому поул-шоті. Ціною двох додаткових залікових кіл є те, що обидва класи авто будуть на трасі одночасно.
Учасники команди дали кілька коментарів відносно наступного етапу змагання:
- Пілотів української команди здивував вибір спільноти. Для всіх вибір Воткіс Глен перед легендарною Сузукою був дуже неочікуваним. Також Домінік Хорошавін відзначив, що для нього обраний трек є менш «вбивчим», що дає більше шансів доїхати до фінішу.
- Ні довжина етапу, ні вибір траси не вплинули на стратегію команди.
- Коментуючи свою стратегію, команда відзначає, що тут все просто – залити повний бак і тиснути на педаль.
- Павло Половчук зізнається, що тривалість перегонів та вибір треку, особливо відчутно впливають на нього безпосередньо перед кваліфікацією, але тривалість гонки все ж додає впевненості.
- Щодо цілей які перед собою ставить команда, то тут думки пілотів розділились. Якщо дехто як і раніше цілить в топ-5 фіналістів, то для декого основна мета – зменшити кількість помилок.
- Через відсутність боротьби, для пілотів складно визначити серйозних суперників зі свого класу, проте вони зауважують, що в будь-якому випадку небезпечними для них є пілоти нижчого класу авто (GT4)
- На момент проведеного опитування, пілоти ще не підготували стратегію виходу на трек. Тож для глядачів це буде сюрпризом.
- Про стан погоди також невідомо, тож головна ціль для Digital Force допускати якомога менше помилок. Проте Павло Половчук відзначає, що якщо у команди будуть помилки в стратегії, то це лише дасть іншим пілотам шанс хоча б наблизитися до команди.
Коли про подію відомо так багато залишилось лише дізнатись де можна спостерігати за нею та де можна поспілкуватися з потами особисто. На Discord сервері КМАМК SimRacing також можна знайти напарників для участі в перегонах незалежно від рівня навичок та серії чи навіть напарників для конвою у ЕТС.
Спостерігати за подією можна на YouTube каналах організаторів: SimGrid та VCO. Однак є й інший спосіб. Доєднавшись до трансляції на YouTube каналі Домініка Хорошавіна можна спостерігати за всім безпосередньо з «кокпіту».
Автор статті: Олександр Шимків
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Nintendo спричинила закриття Ryujinx, останнього емулятора Switch
-
Sony зняла з продажу оригінальну Horizon Zero Dawn
-
Ану посунься, Civilization. Огляд Ara: History Untold
-
Колекція ремастерів усієї грецької саги God of War вийде в 2025 році
-
Sony скасувала майже всі свої ігросервіси, окрім мультиплеєрної Horizon Online