Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес, співзасновник Ninja Theory і творчий керівник Hellblade, Enslaved: Odyssey to the West, Heavenly Sword та DmC: Devil May Cry, покинув студію. Інформацію також підтвердили представники Xbox.

Пан Антоніадес також був відповідальним за сюжети всіх ігор Ninja Theory, включно з майбутньою Senua’s Saga: Hellblade II, яку розробляли цілих сім років. Причина і час його самоусунення поки не розголошуються, ймовірно, щоб не створювати негатив навколо прийдешньої гри. Утім, чинні розробники запевнили, що це ніяк не вплине на довгоочікувану новинку, адже Антоніадес був найбільше задіяний на ранніх етапах створення гри, а потім потроху передавав лідерство іншим членам команди.

Нагадаємо, що Microsoft придбала Ninja Theory у 2018 році за 117 млн доларів разом із низкою інших студій задля зміцнення власного ігрового підрозділу. Тамім Антоніадес говорив, що зовсім не очікував цього і ніколи не бажав ставати частиною великої корпорації, оскільки дуже часто вони не дають творчої свободи командам, а змушують працювати на власний лад. Утім, Microsoft тоді фактично врятувала студію, адже з метою заробітку після Hellblade розробники створили мультиплеєрний екшн Bleeding Edge, який виявився провальним і призвів би до повного банкрутства студії, якби не угода з Microsoft.

У той же час західні видання залишились у захваті від знайомства з Senua’s Saga: Hellblade II, яка вийде 21 травня для консолей Xbox Series X|S і ПК. Гра з першого дня буде у підписці Xbox Game Pass і матиме офіційну українську локалізацію.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Steam і Spotify зникнуть з автомобілів американців (так, вони там були)

Spotify

Відбувся реліз шутера XDefiant від Ubisoft з українською локалізацією

xdefiant

Дивіться перший ігроладний трейлер українського шутера SAND

SAND / арт

Шалений вечір стрімів на PlayUA

may 21 stream

Найкрасивіша гра на Xbox Series. Перші оцінки Senua’s Saga: Hellblade II

Senua's Saga: Hellblade 2

Творці Stellar Blade готуються до розробки продовження і портують гру на ПК

stellar blade cover

Серія Kingdom Hearts нарешті з’явиться в Steam

kingdom hearts

Це ж було вже! Огляд Senua’s Saga: Hellblade 2

Senua's Saga: Hellblade 2