Творець “Секретних матеріалів” все ще “хоче вірити”
Постер з зображенням “літаючої тарілки” та написом “I want to believe” (“Я хочу вірити”) є важливою візуальною складовою культового серіалу “Секретні матеріали” (The X-Files). Творець шоу Кріс Картер саме цієї фразою закінчив своє есе для The New York Times, головна думка якого така — сам факт, що спостереження державними органами США за “невідомими повітряними феноменами” взагалі ведуться і при цьому здебільшого досі засекречені вже багато каже.
The New York Times не просто так позвали Картера прокоментувати ситуацію, адже 25 червня Пентаґон виклав доклад (почитати його можна тут) з розсекреченими даними, де зазначено багато цікавого. Зокрема те, що лише одне з досліджень подібних явищ коштувало платникам налогів 22 мільйони доларів, а зі 144 наведених випадків спостереження НЛО на державному рівні у 2004-2021 рр. більшість дійсно є, скоріше за все, фізичними об’єктами і лише один (!) з них було спростовано як щось прозаїчне (повітряна куля).
Це не перші дані розсекречені з цього приводу нещодавно: у квітні 2020 року певного розголосу набули відео розсекречені військово-повітряними силами США, які фіксують зустрічі військових з невідомими літаючими об’єктами та або повітряними феноменами.
Саме той факт, що лише одне розслідування на цю тему, яке було повністю засекречене, чомусь коштувало $22M викликає у Картера занепокоєння і певну недовіру, хоча він наголошує що довіра до державних органів, принаймні повна, сама по собі є нонсенсом.
Тож, як каже ще один девіз “Секретних матеріалів”, “правда” все ще “не тут” (the truth is out there). А новий підйом цікавості до теми може сприяти ще одному воcкресінню серіалу, що вже ставалось у 2016 і 2017 рр.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Valve показала Half-Life 2: Episode 3 й розповіла причини його скасування
-
Ubisoft поки не планує перекладати нові ігри українською
-
УСЯ українська музика у S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl (Radio MIX)
-
«Це була б гра року, якби не проблеми з продуктивністю та помилки»: перші оцінки S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля
-
Dragon Age | Що було до Veilguard (UAGames)