Творці Bulletstorm працюють над новітнім ААА-шутером

Нещодавно розробники з ігротворчої студії People Can Fly оголосили про роботу над новим проектом. Наступну свою гру вони позиціюють як дуже амбітний високобюджетний інноваційний шутер за новим IP.

Про саму гру майже нічого невідомо. Розробники лише розповіли, що вона вийде на ПК та консолях наступного покоління. А над її виробництвом працюватиме голова нью-йоркського підрозділу компанії Девід Ґрійнс та креативний директор Лоранд Рестерлін, який раніше був ґеймдиректором Just Cause 3.

Також People Can Fly повідомили, що скоро будуть сильно розширювати штат компанії, адже над новим проектом працюватимуть одразу 4 підрозділи з різних країн.

За словами розробників, вони зі самого початку мріяли мати команду, яка зможе вести роботу одразу над кількома іграми. Також ігротворці розпочали наймати на роботу людей до монреальського підрозділу, який тільки розпочав роботу.

Нагадуємо, що зараз студія активно розробляє кооперативний шутер Outriders, який має вийти до кінця 2020 року на ПК, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X та Google Stadia.

Читайте також

Автори Outriders розповіли більше про сюжет та саундтрек гри

Розробники показали новий ігролад Outriders

Outriders

Майже захопливий ігролад Outriders

outriders

Засновник People Can Fly розповів про нинішній склад студії

Outriders

Новий трейлер Outriders, гри для консолей наступного покоління

6 речей, які треба знати про Outriders

Outriders

Огляд Bulletstorm: Full Clip Edition

Мультиплеєр Cyberpunk 2077 буде окремою грою