У демо-версію World of Warcraft: Classic дозволять пограти лише годину

Уже сьогодні, 2 листопада, демо-версія World of Warcraft Classic стане доступна для тих, кто придбав віртуальний квиток на BlizzCon 2018. Однак у Blizzard вважають, що бажаючих спробувати стару класику буде надто багато, тож ігрова сесія для кожного гравця буде обмежена — лише 1 година.

За словами розробників, вони введуть такий таймер задля того, щоб усі мали змогу протестувати гру, бо сервери можуть не витримати великого напливу фанатів. У Blizzard пояснили, як саме буде працювати система:

Як тільки ви зайдете в гру, у вас почнеться відлік часу, а саме — 60 хвилин. Заново відвідати світ World of Warcraft: Classic ви можете лише через 90 хвилин

Blizzard

Однак ви можете спитати: «А якщо я пограв лише 30 хвилин і вийшов, що тоді буде?». Розробники й на це питання відповіли:

Якщо ви грали 30 хвилин, вийшли й повернулися до гри за годину, то у вас буде 60 хвилин для гри. Якщо ви грали лише 20 хвилин, потім на 20 хвилин вийшли й одразу повернулися, у вас залишаться ваші 40 хвилин. Однак потім вас викине із серверу, та ви зможете увійти заново вже за 10 хвилин

Blizzard

Доволі складна система для розуміння, тож головне — у вас буде 60 хвилин ігрової сесії. У Blizzard визнають, що такі ліміти не всім до вподоби, однак на початкових етапах це необхідний крок.

Нагадаємо, що в демо-версії World of Warcraft: Classic не буде більшості контенту. На те воно й демо. Орда матиме доступ до Barrens, поки Альянс матиме змогу досліджувати Westfall. Підземелля Deadmines та Wailing Caverns — також не доступні.

Однак гравці від початку матимуть 15 рівень, що дозволить прокачати скіли та відправитися на виконання квестів.

Микита Городивський

Люблю грати у стару класику, адже немає потужного комп'ютера. Студент, пишу про ігри та знімаю цікаві відео. Займаюся футболом, бойовими мистецтвами. Намагаюся опанувати найпростіші мови програмування та операторську справу.

  • Стартувати на 15, а закінчиться демо на 19му рівні.
    Дуже двоякі відчуття від ваніли насправді, той самий момент, коли фраза "You think you want it but you don't" повність описує ситуацію.
    Тут проблема в тому, що у старої гвардії, людей що в середині нульових просижували за грою з ранку до ночі, немає часу на гру. А молоді такий геймплей не підійде, вони зайдуть, подивляться годинку, помруть від кабанчиків Дуротана чи від Хогера і на тому закінчиться.

Японія створить окрему держустанову для просування аніме, манґи й відеоігор у світі

Уряд Японії розпочав підготовку до створення окремої установи, яка просуватиме вітчизняні творчі продукти (музику, аніме,…

1 годину

У World of Warcraft з’явився сервер, де грають тільки ШІ-боти, що відмінно імітують людей

Фанат World of Warcraft під ніком Mr-Nilsson_85 створив приватний сервер, населений не живими гравцями, а…

2 години

Хто стоїть за грою? У VARTA з’явилися сторінки розробників

Тепер у нас є окремі сторінки студій та компаній. Якщо раніше доводилось перевіряти кожну гру…

4 години

Книга про створення серії GTA вийде українською — видавництво MAL’OPUS відкрило передзамовлення

Якраз напередодні старту продажів GTA VI видавництво MAL’OPUS влучно анонсує українське видання книги «У розшуку:…

4 години

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

1 день

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

1 день

This website uses cookies.