У Fallout 76 буде своя варіація «Королівської битви»

Bethesda випустила розширений опис для багатокористувацького режиму Fallout 76, у якому докладніше розказала про режим Hunter/Hunted. З цікавинок — у ньому є натяки на королівську битву з ареною, що звужується, та системою «last man standing».

Ви можете долучитися до гри в режимі Hunter/Hunted через ваш Pip-boy, просто увімкнувши радіо. За словами розробників, як тільки до радіохвилі підключаться необхідна кількість людей — кожен отримає свою власну ціль для вбивства.

У вас буде година на те, щоб розшукати та вбити свою ціль на величезній мапі. Не забувайте, що ваша жертва може знаходитися за наступним пагорбом. Або, можливо, захоче дати відсіч. За годину територія почне зменшуватися, зближуючи вас із жертвою та вашим потенційним убивцею. Після ліквідації жертви, вам нададуть нову ціль. І так буде тривати, поки не залишиться хтось один — переможець.

З опису від Bethesda

За успіхи в цьому режимі вам нараховуватимуть бонуси, як в усіх онлайнах іграх. Чим більше гравців ви ліквідуєте, тим більше досвіду та очок отримаєте.

Читайте також

Бажаєте свіжих вражень? Сьогодні у Fallout 76 розпочинаються безкоштовні вихідні

fallout 76

Bethesda витратить на боротьбу з коронавірусом мільйон доларів

fallout

Великодній 24-годинний стрім 2020

Великодній 24-годинний стрім 2020

Оголошено точну дату виходу Fallout 76: Wastelanders у різних країнах

Fallout 76

Оприлюднено релізний трейлер Fallout 76 Wastelanders

Fallout 76

Хочете Fallout 76 у Steam безкоштовно? Але є одна умова…

fallout 76

Fallout 76 також постраждав через коронавірус

Fallout 76

GeForce NOW продовжує втрачати ігри

Популярне