У Fallout 76 буде своя варіація «Королівської битви»

Bethesda випустила розширений опис для багатокористувацького режиму Fallout 76, у якому докладніше розказала про режим Hunter/Hunted. З цікавинок — у ньому є натяки на королівську битву з ареною, що звужується, та системою «last man standing».

Ви можете долучитися до гри в режимі Hunter/Hunted через ваш Pip-boy, просто увімкнувши радіо. За словами розробників, як тільки до радіохвилі підключаться необхідна кількість людей — кожен отримає свою власну ціль для вбивства.

У вас буде година на те, щоб розшукати та вбити свою ціль на величезній мапі. Не забувайте, що ваша жертва може знаходитися за наступним пагорбом. Або, можливо, захоче дати відсіч. За годину територія почне зменшуватися, зближуючи вас із жертвою та вашим потенційним убивцею. Після ліквідації жертви, вам нададуть нову ціль. І так буде тривати, поки не залишиться хтось один — переможець.

З опису від Bethesda

За успіхи в цьому режимі вам нараховуватимуть бонуси, як в усіх онлайнах іграх. Чим більше гравців ви ліквідуєте, тим більше досвіду та очок отримаєте.

Читайте також

The Outer Worlds вийде у Steam наприкінці жовтня

The Outer Worlds

Підсумки вересня. Стрім-подкаст

Bethesda

Джон Кармак хотів би попрацювати з Bethesda

Джон Кармак

Skyrim та Fallout тепер належать XBOX. MICROSOFT купила BETHESDA (OLDboi)

Bethesda + Xbox — Microsoft купила Skyrim. Повністю

Які відеоігри чекає цьогоріч живий класик Джон Карпентер?

[ОНОВЛЕНО] Bethesda віддає три частини Quake задарма

Quake

Fallout 76 таки отримає підтримку модифікацій. Колись

Fallout 76

Популярне