У Fallout 76 буде своя варіація «Королівської битви»

Bethesda випустила розширений опис для багатокористувацького режиму Fallout 76, у якому докладніше розказала про режим Hunter/Hunted. З цікавинок — у ньому є натяки на королівську битву з ареною, що звужується, та системою «last man standing».

Ви можете долучитися до гри в режимі Hunter/Hunted через ваш Pip-boy, просто увімкнувши радіо. За словами розробників, як тільки до радіохвилі підключаться необхідна кількість людей — кожен отримає свою власну ціль для вбивства.

У вас буде година на те, щоб розшукати та вбити свою ціль на величезній мапі. Не забувайте, що ваша жертва може знаходитися за наступним пагорбом. Або, можливо, захоче дати відсіч. За годину територія почне зменшуватися, зближуючи вас із жертвою та вашим потенційним убивцею. Після ліквідації жертви, вам нададуть нову ціль. І так буде тривати, поки не залишиться хтось один — переможець.

З опису від Bethesda

За успіхи в цьому режимі вам нараховуватимуть бонуси, як в усіх онлайнах іграх. Чим більше гравців ви ліквідуєте, тим більше досвіду та очок отримаєте.

Читайте також

Горілка Doom — спробуй напій на основі кісток власних ворогів

Ці дні. Огляд Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood

Несподіваний ре-реліз трилогії DOOM для сучасних консолей

Doom

Bethesda перенесла ПК-реліз Wolfenstein: Youngblood на день раніше

Все найважливіше, що показали Bethesda на Е3 2019

bethesda-e3-2019

Скандал довкола Metro Exodus — PlayNews #357

Metro Exodus

Перші новини 2019-го — PlayNews #353

Перші новини 2019-го — PlayNews #353

Підбиваємо підсумки року [Подкаст]

Fortnite

Популярне