У новому “Бетмені” з’являться Супермен і Диво-Жінка?

Окрім того факту, що Роберт Паттінсон одужав від COVID-19, а зйомки The Batman відновились, останнім часом фото зі знімального майданчику підкидають все нові й нові сюрпризи.

По-перше, на похороні мера (який вже було видно у першому трейлері) помічено чимало вагомих персонажів. Особливо слід відмітити перші кадри Пінгвіна з його фірмовою парасолькою, а Джона Туртурро у ролі ватажка ґотемської мафії Кармайна Фальконе. Найбільш цікаве в них те, що за руку з Фальконе на похорон прийшла… Жінка-Кішка, тобто її цивільне альтер-его Селіна Кайл у виконанні Зої Кравіц. Досить імовірно, що Фальконе “знайомий” вже з обома сторонами цієї жіночки, адже якщо пригледітись до обличчя Туртурро, можна побачити класичні шрами які у коміксах на його обличчі залишила якраз Кішка.

По-друге певний ажіотаж викликали й нові кадри костюма Бетмена, бо хтось помітив на них щось дуже схоже на вогнепальну зброю. Втім, за такими фото висновки робити зарано: пістолет може виявитись типовим пневматичним девайсом, який Бетмен виористовує майже в кожній версії для того, щоб закріпити мотузки у труднодоступних місцях.

По-третє чи не найбільша несподіванка: як відомо, фільм Метта Рівза поки що заявлений як окремий від DC Extended Universe. Тож поява на знімальному майданчику людей у костюмах Супермена і Диво-Жінки — це щонайменше дивно. Втім, судячи з якості косплею, це навряд щось більше ніж Гелловінські карнавальні костюми (дія фільму якраз проходить восени і базується у тому числі на арці Long Halloween). Подібні великодки — не новина для екранізацій DC Comics. Наприклад у класичному серіалі 1990 року “Флеш” (The Flash) можна було побачити карнавальний костюм Супермена на вечірці, а також подвійний сеанс з фільмів “Супермен” (Superman, 1978) і “Бетмен” (Batman, 1989) на афіші місцевого кінотеатру.

До речі, про Флеша теж не забули: щось дуже схоже на його логотип помітили на знімальному майданчику фільму. Це теж навряд щось більше за великодку, та хтозна. Досить цікаві й інші плакати з того ж кадру, на яких можна відмітити протести проти корпоративної сторони міста Ґотем, що видалося особливо актуальним у минулорічному “Джокері” (Joker) Тодда Філіпса.

Читайте також

Диво-Жінка з’явиться у Fortnite вже за кілька днів

Fortnite

Стільки Бетменів ми ще не бачили (і не чули)

Зйомки “Бетмена” Метта Рівза офіційно завершились

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Розігруємо мерч Wonder Woman 1984

Молода орлиця. Огляд фільму «Диво-жінка 1984»

Диво-жінка 1984 / WW84 (2020)

Дата прем’єри третіх “Фантастичних звірів”, новий Ґріндельвальд і чому це не Колін Фаррелл

Зйомки “Бетмена” і “Відьмака” тривають попри карантин у Великобританії

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: