У новому “Бетмені” з’являться Супермен і Диво-Жінка?

Окрім того факту, що Роберт Паттінсон одужав від COVID-19, а зйомки The Batman відновились, останнім часом фото зі знімального майданчику підкидають все нові й нові сюрпризи.

По-перше, на похороні мера (який вже було видно у першому трейлері) помічено чимало вагомих персонажів. Особливо слід відмітити перші кадри Пінгвіна з його фірмовою парасолькою, а Джона Туртурро у ролі ватажка ґотемської мафії Кармайна Фальконе. Найбільш цікаве в них те, що за руку з Фальконе на похорон прийшла… Жінка-Кішка, тобто її цивільне альтер-его Селіна Кайл у виконанні Зої Кравіц. Досить імовірно, що Фальконе “знайомий” вже з обома сторонами цієї жіночки, адже якщо пригледітись до обличчя Туртурро, можна побачити класичні шрами які у коміксах на його обличчі залишила якраз Кішка.

По-друге певний ажіотаж викликали й нові кадри костюма Бетмена, бо хтось помітив на них щось дуже схоже на вогнепальну зброю. Втім, за такими фото висновки робити зарано: пістолет може виявитись типовим пневматичним девайсом, який Бетмен виористовує майже в кожній версії для того, щоб закріпити мотузки у труднодоступних місцях.

По-третє чи не найбільша несподіванка: як відомо, фільм Метта Рівза поки що заявлений як окремий від DC Extended Universe. Тож поява на знімальному майданчику людей у костюмах Супермена і Диво-Жінки — це щонайменше дивно. Втім, судячи з якості косплею, це навряд щось більше ніж Гелловінські карнавальні костюми (дія фільму якраз проходить восени і базується у тому числі на арці Long Halloween). Подібні великодки — не новина для екранізацій DC Comics. Наприклад у класичному серіалі 1990 року “Флеш” (The Flash) можна було побачити карнавальний костюм Супермена на вечірці, а також подвійний сеанс з фільмів “Супермен” (Superman, 1978) і “Бетмен” (Batman, 1989) на афіші місцевого кінотеатру.

До речі, про Флеша теж не забули: щось дуже схоже на його логотип помітили на знімальному майданчику фільму. Це теж навряд щось більше за великодку, та хтозна. Досить цікаві й інші плакати з того ж кадру, на яких можна відмітити протести проти корпоративної сторони міста Ґотем, що видалося особливо актуальним у минулорічному “Джокері” (Joker) Тодда Філіпса.

Читайте також

Дата прем’єри третіх “Фантастичних звірів”, новий Ґріндельвальд і чому це не Колін Фаррелл

Зйомки “Бетмена” і “Відьмака” тривають попри карантин у Великобританії

У The Batman нас чекає погоня на мотоциклах від першої особи

Роберт Паттінсон повернувся до зйомок у “Бетмені”, одужавши від COVID-19

“Бетмен” іде на карантин: Роберт Паттінсон захворів на COVID-19

Загадку Ріддлера з трейлеру “Бетмена” Метта Рівза розгадано

Що показали у першому трейлері “Бетмена” Метта Рівза

Творці фільму The Batman показали оновлений логотип героя