У новому “Бетмені” з’являться Супермен і Диво-Жінка?

Окрім того факту, що Роберт Паттінсон одужав від COVID-19, а зйомки The Batman відновились, останнім часом фото зі знімального майданчику підкидають все нові й нові сюрпризи.

По-перше, на похороні мера (який вже було видно у першому трейлері) помічено чимало вагомих персонажів. Особливо слід відмітити перші кадри Пінгвіна з його фірмовою парасолькою, а Джона Туртурро у ролі ватажка ґотемської мафії Кармайна Фальконе. Найбільш цікаве в них те, що за руку з Фальконе на похорон прийшла… Жінка-Кішка, тобто її цивільне альтер-его Селіна Кайл у виконанні Зої Кравіц. Досить імовірно, що Фальконе “знайомий” вже з обома сторонами цієї жіночки, адже якщо пригледітись до обличчя Туртурро, можна побачити класичні шрами які у коміксах на його обличчі залишила якраз Кішка.

По-друге певний ажіотаж викликали й нові кадри костюма Бетмена, бо хтось помітив на них щось дуже схоже на вогнепальну зброю. Втім, за такими фото висновки робити зарано: пістолет може виявитись типовим пневматичним девайсом, який Бетмен виористовує майже в кожній версії для того, щоб закріпити мотузки у труднодоступних місцях.

По-третє чи не найбільша несподіванка: як відомо, фільм Метта Рівза поки що заявлений як окремий від DC Extended Universe. Тож поява на знімальному майданчику людей у костюмах Супермена і Диво-Жінки — це щонайменше дивно. Втім, судячи з якості косплею, це навряд щось більше ніж Гелловінські карнавальні костюми (дія фільму якраз проходить восени і базується у тому числі на арці Long Halloween). Подібні великодки — не новина для екранізацій DC Comics. Наприклад у класичному серіалі 1990 року “Флеш” (The Flash) можна було побачити карнавальний костюм Супермена на вечірці, а також подвійний сеанс з фільмів “Супермен” (Superman, 1978) і “Бетмен” (Batman, 1989) на афіші місцевого кінотеатру.

До речі, про Флеша теж не забули: щось дуже схоже на його логотип помітили на знімальному майданчику фільму. Це теж навряд щось більше за великодку, та хтозна. Досить цікаві й інші плакати з того ж кадру, на яких можна відмітити протести проти корпоративної сторони міста Ґотем, що видалося особливо актуальним у минулорічному “Джокері” (Joker) Тодда Філіпса.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Розробники Gotham Knights приєдналися до створення гри про Диво-жінку

wonder woman game Диво-жінка

Ґаль Ґадот не повернеться до ролі Диво-жінки в кіновсесвіті DC

wonder woman 1920 x 1080 background vmootmpotrb0yvlm

Від Диво-жінки до диво-шпигунки. Огляд фільму «Місія Стоун»

heart of stone 7

Batman: Caped Crusader від Дж. Дж. Абрамса перелітає на Amazon

batman caped crusader2c color copy.0

Телевізійні лиходії DC отримують обличчя відомих акторів

Людина, яка нагадує. Огляд фільму «The Batman»

The Batman

“Бетмен” вийде в український прокат з 12 травня

Бетмен

Дуже важливі окуляри у новому “Бетмені” і скільки вони коштують

Пол Дано