Ubisoft не планують продаватися

2022 рік розпочався неймовірно: Microsoft купили Activision Blizzard, Take-Two Interactive купили Zynga, а Sony придбали Bungie. Звичайно, багатьом стало цікаво, що нас чекає далі й хто кого купить наступним? Точно не Ubisoft.

17 лютого, під час фінансового звіту компанії, акціонери запитали у виконавчих директорів щодо можливого  Ubisoft, або купівлі інших студій. Керівництво Ubisoft на це заявили, що зараз не мають жодних намірів ні купувати інші студії, ні виставляти на продаж власну компанію. Проте, виконавчий директор Ів Ґіймо не заперечив, що вони все ж розглядатимуть пропозиції, якщо такі будуть.

Ubisoft може залишатися незалежною. Наші франшизи користуються попитом найбільших світових гравців у сфері розваг і технологій. Беручи це до уваги, якщо буде хтось захоче купити нас, рада директорів, звичайно, розгляне це, враховуючи інтереси всіх акціонерів та зацікавлених сторін.

Таке формулювання не можна назвати чітким. Компанія розглядатиме пропозиції, однак це звична практика, і таких звернень буває чимало, просто ми про них не знаємо. Але той факт, що Ubisoft готові йти на діалог вже є кроком уперед після історії з Vivendi, які з 2016 по 2018 рік проводили спроби поглинути Ubisoft. Тоді Ів Ґіймо зміг залишитися повноправним власником компанії, викупивши акції, якими володіли Vivendi.

Підбиваючи підсумки, можна здогадатися, що Ubisoft не планують продаватись найближчим часом. Компанія цілком задоволена своїм становищем сьогодні та своїми франшизами, які з року в рік стають тільки успішнішими. Зокрема, Far Cry 6 увійшла в топ-5 найпродаваніших ігор минулого року, а Assassin’s Creed: Valhalla, яка й так відразу після релізу стала найуспішнішою грою серії, продовжує добре продаватися.

Читайте також

Стрім Roller Champions та Switch Sports

Roller Champions

Перенос Starfield, зливи про Silent Hill та мобільна LOTR в Ігрових Нью(д)сах від Nikattica

077e6d65 ed7a 4ae0 b5d6 e0f05f0458d8

Підгледіли у Valorant: Новий оперативник Rainbow Six Siege спеціалізуватиметься на димових завісах

Rainbow Six Siege

Roller Champions вигулькнула практично нізвідки і вийде за 3 дні

Roller Champions

Підпискові сервіси Ubisoft потраплять і на PlayStation

Rainbow Six

Ось-ось вийде: Skull & Bones отримала віковий рейтинг в Південній Кореї

Skull & Bones

Найкращий рік Far Cry: Фінансовий стан Ubisoft погіршився, але загалом у неї все добре

Far Cry 6

Ubisoft знову подорожчала через нові чутки про можливий продаж компанії

Ubisoft

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: