Українська історична драма «І будуть люди» відтепер на Netflix

Останнім часом спостерігається приємна тенденція з боку компанії Netflix, яка чимдалі охоче поповнює свою відеотеку фільмами та серіалами українського виробництва. Відтак на теренах онлайн-платформи з’явилася дванадцятисерійна історична сага «І будуть люди». Це екранізація однойменного роману лауреата Шевченківської премії Анатолія Дімарова.

У основу оповіді покладені історичні події, які відбувалися в Україні на початку XX століття. Перша світова війна, революція 1917-1921 років, прихід більшовицької влади, колективізація і Голодомор – усі ці випробування червоними лініями відзначились на долях українських селян. Дехто ставав на шлях боротьби за власну свободу, тоді як інші підкорювались системі й ставали її заручниками.

Герої серіалу – наші прадіди, яким довелося жити в неспокійний час і зіткнутися з однією з найбільших трагедій нашого минулого, – говорить креативна продюсерка Олеся Лук’яненко.

Проєкт має багатошарову структуру. Кожна серія присвячена окремому персонажу, що дозволяє глядачеві більш детально познайомитися з усіма героями розповіді.

Завдяки інтимності (історії різних сімей), у нас вийшло уникнути пафосу і створити по-справжньому зворушливий твір, – Олеся Лук’яненко.

Автори проєкту зазначили, що головна мета, яку вони сповідували, було не просто привернути увагу глядача, а й порушити питання історичної давнини в громадському дискурсі на загальнонаціональному рівні.

Виробництвом серіалу «І будуть люди» займалася компанія FILM.UA на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України й телеканалу СТБ.

Для довідки: подейкують, що невдовзі на Netflix вийде ще один український телесеріал «Спіймати Кайдаша» від шоу-ранерки Наталки Ворожбит. Тішить!

І Будуть Люди. Офіційний трейлер

і будуть люди

Теж варте уваги:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

FILM.UA Group випустить серію горорів з елементами української міфології

Конотопська відьма

«Відьмака» від Netflix продовжено на 5-ий сезон

Netflix проти шерингу паролями. Тепер і в Україні

Netflix

Netflix розгнівав фанатів закриттям серіалу «Агенція “Локвуд & Ко”»

lockwood and co

“Люксембург, Люксембург” і “Клондайк” прямують на Netflix у червні

Люксембург, Люксембург

Довгоочікуваний “Довбуш” вийде в національний прокат до Дня Незалежності України

Cценаристи Голлівуду страйкують через низьку оплату праці

wga

Український ситком «Ромео і Джульєтта з Черкас» уже на Netflix

ситком

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: