web analytics

Українська історична драма «І будуть люди» відтепер на Netflix

Останнім часом спостерігається приємна тенденція з боку компанії Netflix, яка чимдалі охоче поповнює свою відеотеку фільмами та серіалами українського виробництва. Відтак на теренах онлайн-платформи з’явилася дванадцятисерійна історична сага «І будуть люди». Це екранізація однойменного роману лауреата Шевченківської премії Анатолія Дімарова.

У основу оповіді покладені історичні події, які відбувалися в Україні на початку XX століття. Перша світова війна, революція 1917-1921 років, прихід більшовицької влади, колективізація і Голодомор – усі ці випробування червоними лініями відзначились на долях українських селян. Дехто ставав на шлях боротьби за власну свободу, тоді як інші підкорювались системі й ставали її заручниками.

Герої серіалу – наші прадіди, яким довелося жити в неспокійний час і зіткнутися з однією з найбільших трагедій нашого минулого, – говорить креативна продюсерка Олеся Лук’яненко.

Проєкт має багатошарову структуру. Кожна серія присвячена окремому персонажу, що дозволяє глядачеві більш детально познайомитися з усіма героями розповіді.

Завдяки інтимності (історії різних сімей), у нас вийшло уникнути пафосу і створити по-справжньому зворушливий твір, – Олеся Лук’яненко.

Автори проєкту зазначили, що головна мета, яку вони сповідували, було не просто привернути увагу глядача, а й порушити питання історичної давнини в громадському дискурсі на загальнонаціональному рівні.

Виробництвом серіалу «І будуть люди» займалася компанія FILM.UA на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України й телеканалу СТБ.

Для довідки: подейкують, що невдовзі на Netflix вийде ще один український телесеріал «Спіймати Кайдаша» від шоу-ранерки Наталки Ворожбит. Тішить!

І Будуть Люди. Офіційний трейлер

і будуть люди

Теж варте уваги:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Помсти хочеш? Фільм «Конотопська Відьма» з 22 серпня у кінопрокаті

photo 01

Фільм «Щасливчик Ґілмор» отримає продовження від Netflix

p.ua.Щасливчик Ґілмор 1

Розробники Switch-ексклюзива Good Job! закрилися через банкрутсво

good job!

10 найкращих серіалів для підлітків на Netflix

сексуальне виховання

10 найпопулярніших фільмів на Netflix

action movies netflix

Історія Hades 2 не потребуватиме знайомства з першою частиною

hades 2

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Нова Rainbow Six вийшла на мобільних з мультяшною стилістикою та роуґлайт-елементами

Rainbow Six: SMOL