Український снайпер headtr1ck став гравцем легендарних NIP з CS:GO

Шведська організація Ninja in Pyjamas офіційно підписала нового 18-ти річного українського снайпера Данила “headtr1ck” Валітова до складу з CS:GO.

Таким чином перехід колишнього гравця академії Natus Vincere підтвердив чутки, які ходили вже давно, особливо відтоді, як після закінчення сезону 2022 року шведи відправили Патріка es3tag Хансена на лавку запасних.

Після майже трьох років у легендарній організації NAVI, яка за цей час стала для мене рідною, сьогодні починається новий етап у моїй кар’єрі — я приєднуюся до NiP

Данило “headtr1ck” Валітов

Від місцевих клубів до виступів за NAVI

Свою кар’єру молодий гравець починав на київських просторах, а саме з багатьом відомого клубу CyberZone, де він виступав у складі ChamicalRush. Після цього Данило подавав заявку в школу NAVI, але спочатку отримав відмову. Через деякий час, Аміран “Ami” Рехвіашвілі, який був на той час тренером молодіжки, побачив гравця в ділі на одному з місцевих турнірів і особисто запросив його пройти відбір до школи NAVI.

Такм 18-річний снайпер виступав протягом перших двох років існування цієї програми української організації, після чого в серпні 2021 року потрапив до молодіжного складу, де й почав показувати себе як один із найперспективніших снайперів світу на той момент. Його виступ на чотирьох останніх сезонах WePlay Academy League був одним із найкращих із середнім рейтингом 1,28, а в останньому шостому сезоні він зовсім набрав неймовірні 1,39.

Так само за час перебування у NAVI Валітов встиг зіграти кілька матчів за основний склад, тимчасово замінюючи Кирила “Boombl4” Михайлова на ESL Pro League Season 15 та Олександра “s1mple” Костильова на BLAST Premier Fall Groups. Там гравець мав рейтинг 0,97, і 1,12 віповідно.

headtr1ck має змогу довести Блейду, що той помилявся

Після виступу гравця в Осінніх групах від BLAST, тренер основного складу NAVI з CS:GO Андрій “B1ad3” Городенський заявляв, що гравець ще не готовий грати на найвищому рівні, тому що йому не вистачає досвіду. У підсумку організація виставила його на трансфер.

Тепер український снайпер має шанс довести, що B1ad3 помилявся з цього приводу, але вже виступаючи за Ninjas in Pyjamas, адже дебют headtr1ck відбудеться на BLAST Premier Spring Groups 2023, де шведи грають у одній групі з NAVI, а також з G2 та BIG.

Оновлений склад Ninjas in Pyjamas:

  • Фредрік “REZ” Стернер
  • Хампус “hampus” Позер
  • Людвіг “Brollan” Бролін
  • Алексі “Aleksib” Віролайнен
  • Данило “headtr1ck” Валітов
  • Даніель “djL” Наранчич (тренер)

 

 

Читайте також

Lazer Cats — нове українське ім’я на професійній сцені CS:GO

lasercats new ukraine cs go team

Українські IKLA ввійшли до топ-30 команд Європи з CS:GO

ikla1

Cьогодні стартує плей-офф WePlay Academy League Season 6

csgowepacademyft.jpg

NAVI вийшли до фінальної стадії IEM Rio Major 2022 з CS:GO

navi in play off rio major 2022

Boombl4 кікнули з Natus Vincere

e466f276b87b453bf0f3784b38e36897

У CS:GO з’явилися великодки на підтримку України

frooaxgwqaimox2

Російським організаціям заборонено брати участь у PGL Antwerp Major з CS:GO

csgo

Українська компанія продала російського хлопчика в Німеччину за 600 000 $

m0nesy

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: