В демо Outriders зіграло понад 2 мільйони користувачів

Можливо, демоверсія прийдешньої Outriders вийшла не найвдалішою, особливо враховуючи той факт, що гру порівнюють з покійною Anthem. А дехто навіть каже, що шутер від BioWare краще. Але це не скасовує той факт, що спробувало пограти у проект від поляків зі студії People Can Fly вже понад 2 мільйони людей.

З цієї нагоди розробники вирішили поділитися деякими планами на майбутнє до повноцінного релізу, який відбудеться вже 1 квітня.

У демоверсії проведуть балансні правки. Так зі скриньок більше не випадатимуть легендарні предмети, так само вам не даватимуть їх у якості винагороди за виконання додаткових квестів. Гра тепер не даватиме вам фармити багато корисних ресурсів.

Також, з випуском оновлень, ви зможете відключити розмиття у русі, камера у катсценах тепер не так сильно трястиметься. Буде виправлено баґ, через який гра могла вилетіти при відкритті меню чи інвентарю. Окрім цього буде поліпшено та виправлено ще цілу низку моментів. Окрім цього, найближчим часом буде поліпшено роботу ворогів та покращено роботу кооперативу. А ще буде покращено систему укриттів.

Дізнатися більше про прийдешні зміни у демоверсії Outriders можна у офіційному зверненні розробників на сторінці гри у Steam.

Читайте також

Розклад стрімів на 7-11 квітня

Outriders можна поставити на паузу в самітному режимі, але є нюанс

Outriders

Розігруємо ключ Outriders на PlayStation 4 / PlayStation 5

Автори Outriders оновили системні вимоги проекту

Outriders

Стрім Outriders

Outriders

Творці Outriders розповіли, як боротимуться з чітерами

Outriders

Ось які проекти поповнять каталог Game Pass цього місяця

NieR: Automata

Outriders з’явиться у Xbox Game Pass уже на релізі

Outriders

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: