В демо Outriders зіграло понад 2 мільйони користувачів

Можливо, демоверсія прийдешньої Outriders вийшла не найвдалішою, особливо враховуючи той факт, що гру порівнюють з покійною Anthem. А дехто навіть каже, що шутер від BioWare краще. Але це не скасовує той факт, що спробувало пограти у проект від поляків зі студії People Can Fly вже понад 2 мільйони людей.

З цієї нагоди розробники вирішили поділитися деякими планами на майбутнє до повноцінного релізу, який відбудеться вже 1 квітня.

У демоверсії проведуть балансні правки. Так зі скриньок більше не випадатимуть легендарні предмети, так само вам не даватимуть їх у якості винагороди за виконання додаткових квестів. Гра тепер не даватиме вам фармити багато корисних ресурсів.

Також, з випуском оновлень, ви зможете відключити розмиття у русі, камера у катсценах тепер не так сильно трястиметься. Буде виправлено баґ, через який гра могла вилетіти при відкритті меню чи інвентарю. Окрім цього буде поліпшено та виправлено ще цілу низку моментів. Окрім цього, найближчим часом буде поліпшено роботу ворогів та покращено роботу кооперативу. А ще буде покращено систему укриттів.

Дізнатися більше про прийдешні зміни у демоверсії Outriders можна у офіційному зверненні розробників на сторінці гри у Steam.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Outriders все ще не стала прибутковою

Outriders

Студія People Can Fly, розробники Outriders, шукають працівників у Львові та Кракові

Outriders

Age of Empires IV та Outriders: які ігри скоро з’являться у Game Pass

Outriders

Автори Outriders досі не отримали грошей від видавця

Outriders

Що можна виграти на PlayUA у червні?

People Can Fly придбала аутсорс-студію, яка допомагала робити Outriders

Outriders

Outriders. Польський шутер на трьох (Огляд)

Outriders

Автори Outriders придбали студію Phosphor Games

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: