Від якої підписки вам найскладніше відмовитися?

Тренд на підписки продовжує крокувати світом. Сервіси, що не так давно продавали ПЗ одноразовим платежем, переходять на підпискові моделі. Споживати окремі форми медіа-контенту без підписок, як то музику чи серіали, стало дивним. Вчергове переглядаючи довжеленький перелік своїх підписок та шукаючи слабкі ланки, які можна було б викинути, я задумався яку ж з них скасувати буде найважче.

У голову відразу прийшов Spotify, бо свого часу підписка на музичний сервіс стала першою для мене. Ще тоді я користувався Google Play Music, який моментами ненавидів всією душею, але він був найдоступнішою опцією. З того часу уявити собі самотній похід до крамниці без закешованої музики в навушниках стало складно. Та зараз, через брак часу, я слухаю що-небудь рідко, тож спекатися Spotify було б не складно.

Й тут я наткнувся на найбільшу підписку з усіх — Patreon. І задумуючись, розумію що скасувати її буде найскладніше. Відчуваю дивне почуття обовʼязку перед контент-мейкерами в яких вірю і в контент яких хочеться вкладатися. Така собі щомісячна інвестиція без повернення. Ймовірно це неправильний підхід і треба розважливіше ставитися до цього. Та знаю наскільки важливі ці вкладення, пишучи ці слова на порталі, який покладається на щомісячну підтримку своїх користувачів без якої зараз не має й шансу виходити в нуль. Тож дозволити собі такого не можу.


А від якої підписки найскладніше відмовитися вам?

Читайте також

Вітаємо в Метаверсі: Spotify створив музичний архіпелаг у Roblox

Spotify Roblox

Радість для дідів — Які підписки бувають на Nintendo Switch та що вони дають?

Nintendo Switch Online

Spotify остаточно пішли з Росії

Spotify

Ми закриваємо наш Patreon! #BoycottPatreon

patreon 1080x640

Центр щомісячної економії — Які підписки бувають на Xbox та що вони дають?

Xbox Game Pass

Україна запустила свій офіційний акаунт у Spotify!

ukraine spotify

Netflix запустив на Spotify розділ зі саундтреками і подкастами

spotify netflix hub hero

Стільки Бетменів ми ще не бачили (і не чули)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: