Видавництво ArtHuss готує до друку книгу «Теорія розваг для ігрового дизайну»

«Теорія розваг для ігрового дизайну» — це одне з класичних видань для розробників ігор, яке концентрується на ключовій ідеї кожної гри: як зробити її розважальною, щоб захопити увагу користувачів.

Автор книги, ігровий дизайнер Раф Костер досліджує що лежить в основі сучасних відеоігор та які у них схожі елементи з традиційними іграми на кшталт шахів чи навіть хрестиків-нуликів. В основі кожної гри лежить концепція розваг. Це книга, яка справді надихне та спонукає дизайнерів ігор мислити по-новому; однак універсальне повідомлення автора вплине на дизайнерів з усіх розважальних індустрій. Унікальний підхід книги полягає у високому рівні візуалізації: розкадровка в поєднанні з розповіддю про мистецтво та практику дизайну для теорії розваг. Проектування ігор полягає в тому, щоб зробити інтерактивні продукти, такі як ігри, цікавими, захоплюючими та викликати залежність у користувачів.

Раф Костер − експерт ігрового дизайну, доробок якого охоплює майже всі напрями індустрії ігор. Він створив LegendMud, відзначений багатьма винагородами текстового віртуального світу. Працював головним дизайнером та директором на масштабних ігрових проєктах, як-от Ultima Online та Star Wars Galaxies. Окрім розробки ігор він займається й ідейним наповненням та контентом. Як дизайнер, письменник, художник, композитор і програміст доклався до великої кількості інших проєктів: від ігор для фейсбуку до однокористувацьких ігор для портативних консолей. Багатий практичний досвід дозволив автору проаналізувати типові помилки, які виникають у розробників та те, як їх не допустити в процесі роботи над проєктом.

Ця книга відображає справжню суть того, що спонукає нас шукати продукти та досвід, які справді веселі та розважальні. Автор майстерно представляє свою теорію і показує, як вона діє на практиці. Чому деякі ігри швидко набридають, а інші роками залишаються привабливими? Як ігри навчають? Будь-кому, хто цікавиться дизайном, сподобається, як ця книга. По перше, вона може слугувати як короткий натхненний посібник із дизайну ігор або як інформативна дискусія, яка детально описує глибокі думки великого розуму в ігровій індустрії.

Книгу вже можна придбати за попереднім замовленням.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чи мають право книгарні щось вимагати у видавців? Спойлер: ні. Новини за листопад 2023 (MariAm)

Тамбнейл 3

Видавництва Vovkulaka і ArtHuss влаштовують святково-моторошний конкурс на Гелловін

Видавництво ArtHuss випустить локалізований артбук за фільмом «Людина-павук: Навколо Всесвіту»

spider man artbook

Рецепт місо-рамену з «Наруто» тепер українською у свіженькій книзі «Рецепти з аніме»!

Рецепти з Аніме

Molfar Comics розповіли про новинки, які слід чекати найближчим часом

психопас

Видавництво Molfar Comics відкрило передзамовлення на нову книгу у всесвіті Warhammer 40.000

Уривок книги «Теорія розваг для ігрового дизайну» Рафа Костера від видавництва ArtHuss

Теорія Розваг для Ігрового Дизайну

Не знаєте, що почитати? Видавництво ArtHuss має для вас кілька безкоштовних пропозицій

Arthuss