Wasteland 3 досягла мети спільнокошту за три дні

Менше трьох днів знадобилося Wasteland 3, аби назбирати 2.750.000 зеленясиків, що просили розробники. Левова частка цих грошей — понад два мільйони доларів — є інвестиціями: краудфандинґ-платформа Fig дозволяє користувачам не лише жертвувати гроші на створення ігор, але й вкладати в них свій капітал.

«Wasteland 3 являє собою найамбітніший проект, на який ми коли-небудь збирали гроші», — повідомив головний виконавчий директор inXile Entertainment Браян Фарґо.

Попередня частина серії, Wasteland 2, зібрала необхідну для розробки суму за два дні, але вона складала $900.000 (на ту мить це була найбільша мета серед проектів на Kickstarter). Цікаво поспостерігати, наскільки любов фанатів виявиться більшою за потреби розробників. Якщо памʼятаєте, кампанія зі збору грошей на Wasteland 2 назбирала аж $2.930.000, що у понад три рази більше зазначеної мети. А втім, у Wasteland 3 є ще майже місяць, щоб побити рекорд попередниці.

Wasteland — це серія постапокаліптичних рольових ігор. Першу частину розроблено 1988 року. За сюжетом головний герой очолює загін пустельних рейнджерів, які є нащадками солдатів інженерних військ Невади, що пережили катастрофу.

Читайте також

Оприлюднено ігролад Wasteland 3

PlayNews #261 — Wasteland 3, Amazon…

Wasteland 2: Director’s Cut вийде у жовтні

Wasteland 2 Game of the Year — безкоштовно для всіх власників оригіналу

Wasteland 2

Розробники Wasteland 2 покращать графіку гри

Демонстрація трейлера та ґеймплею Kingdom Come: Deliverance — A Woman`s Lot

Kingdom Come: Deliverance — A Woman`s Lot

Подробиці нової гри From Software

ПК-версія Ancestors: The Humankind Odyssey вийде 27 серпня

Популярне