Wasteland 3 досягла мети спільнокошту за три дні

Менше трьох днів знадобилося Wasteland 3, аби назбирати 2.750.000 зеленясиків, що просили розробники. Левова частка цих грошей — понад два мільйони доларів — є інвестиціями: краудфандинґ-платформа Fig дозволяє користувачам не лише жертвувати гроші на створення ігор, але й вкладати в них свій капітал.

«Wasteland 3 являє собою найамбітніший проект, на який ми коли-небудь збирали гроші», — повідомив головний виконавчий директор inXile Entertainment Браян Фарґо.

Попередня частина серії, Wasteland 2, зібрала необхідну для розробки суму за два дні, але вона складала $900.000 (на ту мить це була найбільша мета серед проектів на Kickstarter). Цікаво поспостерігати, наскільки любов фанатів виявиться більшою за потреби розробників. Якщо памʼятаєте, кампанія зі збору грошей на Wasteland 2 назбирала аж $2.930.000, що у понад три рази більше зазначеної мети. А втім, у Wasteland 3 є ще майже місяць, щоб побити рекорд попередниці.

Wasteland — це серія постапокаліптичних рольових ігор. Першу частину розроблено 1988 року. За сюжетом головний герой очолює загін пустельних рейнджерів, які є нащадками солдатів інженерних військ Невади, що пережили катастрофу.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Встигніть купити Expansion Pass для Wasteland 3 зі знижкою

Wasteland 3

Wasteland 3 влітку отримає перше велике доповнення

Встигніть закупитись іграми Deep Silver та отримайте Deadlight: Director’s Cut безкоштовно

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

Wasteland 3 подолала планку в 1 000 000 гравців

wasteland 3

Слуги народу. Огляд Wasteland 3

Вартість PS5 та XSX, сюрпризи від DC, проблема 30%… — Підсумки серпня [Подкаст]

Epic Games vs Apple

Стрім Wasteland 3

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: