Xbox оприлюднив перелік своїх ігор, що вийдуть на консолях Nintendo та Sony цієї весни

Xbox оприлюднила перелік із 4 своїх ігор, що зʼявляться на консолях Nintendo та Sony. Разом з тим повідомила дати релізу кожного порту.

У Xbox ми прагнемо створювати ігри, які надихають, розважають і об’єднують гравців з усього світу. Як видавець і платформа ми прагнемо зустрічати гравців там, де вони є, надаючи більше ігор більшій кількості людей і на більшій кількості пристроїв.

Перелік ігор:

  • Pentiment вийде на PlayStation 4, PlayStation 5 і Nintendo Switch 16 квітня
  • Hi-Fi Rush вийде на PlayStation 5 19 березня
  • Grounded вийде на PlayStation 4, PlayStation 5 і Nintendo Switch 16 квітня. Підтримка перехресної гри на Xbox, PlayStation, Nintendo Switch і ПК.
  • Sea of ​​Thieves вийде на PlayStation 5 30 квітня. Підтримка перехресної гри для Xbox, PlayStation і ПК.

Перші чутки про те що Microsoft планує портувати Sea of ​​Thieves та Hi-Fi Rush на платформи конкурентів почали з’являтися від інсайдерів ще наприкінці минулого року. Тоді це здавалося дивним і більшість гравців скептично були налаштовані до цієї інформації, адже здавалося нерозумним втрачати свої ексклюзиви.

Проте вже у грудні цього року керівники Xbox провели подкаст, де окрім тем про Game Pass і майбутнього компанії, розповіли про зміну політики щодо ексклюзивності своїх ігор. Тоді вони і повідомили про 4 проєкти, без конкретних назв, які першими будуть доступними на платформах конкурентів. Інсайдери швидко зібрали необхідну інформацію зі своїх джерел і оприлюднили список цих проєктів: Hi-Fi Rush, Sea of Thieves, Grounded та Pentiment. Як бачимо, вони виявилися абсолютно правими.

Disqus Comments Loading...
Опубліковано
Анна Колінчук