Канг Завойовник

Як Канг Завойовник потрапить до Четвертої Фази? (Теорії КВМ)

Автор: PlayUA @playua

Це матеріал від дописувача. Авторську орфографію та пунктуацію збережено.

Здається, що “Фінал” тільки відгремів, а сиквел Людини-Павука ми дивилися вчора. Проте минуло вже більше року, а наступний фільм Кіновсесвіту нам покажуть тільки у травні 2021-го року. А що роблять фанати, коли офіційних новин нема? Правильно, будують теорії.

Сьогодні ми обговоримо, мабуть, найпопулярніші фанатські здогадки. Після Таносу хтось має доставляти проблеми вже новим героям. У “Месниках: Завершення” Тоні Старк попереджав команду: якщо вони “обдурять час, то їх чекає сувора розплата”. Спільнота швидко зв’язала одне із іншим та прийшла до висновку. Наступний глобальний антагоніст – Канг Завойовник.

Тому ми поговоримо про найпопулярніші версії того, як злодій потрапить до світу героїв.

Поїхали розбиратися ;)

Почнемо з того, хто такий Канг. Він народився у 31 столітті та має геніальний інтелект. Тяжів до часових подорожей, та одного разу доля йому посміхнулася. На закинутій фабриці, ще коли він був Натаніелєм Річардсом, він знайшов покинуту машину часу, збудовану Доктором Думом. Саме ця знахідка виявилася доленосною. Після цього Канг став міжпросторовим злодієм, який може пересуватися у часі. У різні періоди коміксів у Канга було багато втілень: фараон Рама-Тут, Червоний Центуріон, Імортус. Злодій протистояв героям під різними особистостями, тому це ускладнює розуміння біографії.

Він не має суперсил, а тільки високі інтелектуальні здібності, сучасний костюм та надпотужну зброю. Як заміна Таносу Канг виглядає дуже доречно. До історичної угоди Disney та Fox у Marvel не могли використовувати злодія, бо він входив у оточення Фантастичної Четвірки.

Натаніель є нащадком Ріда Річардса, лідера команди. Взагалі, багато злодіїв, яких сватають у Кіновсесвіт Марвел (КВМ), якимось чином пов’язані із Фантастичною Четвіркою. Фанати просто не можуть дочекатися або у студії величезні плани на героїв франшизи? Діліться своїми думками у коментарях.

Нещодавно портал Deadline поділився ексклюзивною інформацією: актор Джонатан Мейджорс майже підписався на роль Канга Завойовника та дебютує у триквелі про Людину-Мураху. Сам актор це не підтвердив, проте і не спростував.

“Людина-Мураха 3” та розширення Квантового світу

Фанати і раніше гадали, що третій фільм про Скота Ленга стане майданчиком для нового злодія, проте зараз ми отримали неофіційне підтвердження. Із появою героя у КВМ увійшов так званий Квантовий світ. Це ще один вимір, який зіграв ключову роль у перемозі над Таносом. Квантовий вимір — мікросвіт, який може переміщати людей у часі.

Згадуємо події фільму “Людина-Мураха і Оса”. Коли герої пішли рятувати Джанет Ван Дайн, то у кадрі можна було побачити щось, що здалеку нагадувало місто. Фанати одразу припустили, що це Хронополіс — місто, яке напряму пов’язане із Кангом та часовими маніпуляціями. Художники у коміксах не часто малювали його, проте ті роботи, які є, дуже схожі на те, що ми побачили у сиквелі.

Постає логічне запитання: якщо злодій такий імбовий, то чому всесвіт ще живе спокійно? Відповідь проста: Канг може бути заточений у Квантовому вимірі. Немає сумнівів, що персонаж буде вченим, який буде досліджувати тему подорожей у часі та просторі. До Квантового виміру легко потрапити, проте дуже важно вийти. Натаніель Річардс міг потрапити туди та застрягти. Тільки після того, як трійці героїв вдалося втекти звідти, він зрозумів, що вихід є.

За тою самою інформацією від Deadline, Мейджорс буде у головній ролі. Це підтверджує, що Канг буде антагоністом фільму.

Проте як таке можливо? Настільки потужний ворог лише для двох героїв, які не славляться великою силою? Можливо, що Канга  включать у триквел Людини-Мурахи, аби залишити  на майбутнє. Додати його саме у цей фільм є логічним рішенням — Частки Піма завжди були ласим шматочком для злодіїв. А перемога Канга над героями покаже, що перед нами не прохідний злодюжка на один фільм. До того ж режисер усієї трилогії Пейтон Рід заявляв, що триквел буде “масштабнішим та з більшою кількістю розгалужен, ніж попередні частини”.

Канг Завойовник

фанатський погляд на Канга у виконанні Мейджорса

Серіал про Локі та організація “TVA”

Про шоу не відомо взагалі нічого, але з кількох секунд фанати змогли зробити ексклюзив. Герой Тома Хіддлстона був у наручниках та одягнений у сіру тюремну робу. Увагу привернули помаранчеві літери “TVA”, що означають “Time Variance Authority”. Ця організація існує у коміксах Марвел та займається справами про подорожі у часі: контролює Мультивсесвіт та прибирає часові лінії, які можуть стати небезпечними. Ймовірно, що під час переміщення між вимірами Локі потрапив до рук агентів, які його посадили до в’язниці.

Інсайдер Даніель Ріхтман вже повідомляв, що серіал представить Канга, проте як саме — незрозуміло. Коли до касту приєднався Оуен Вілсон, то спільнота одразу приписала йому роль злодія. Але він, скоріше за все, зіграє головного у TVA.

Приваблює те, що події серіалу будуть відбуватися не у основному всесвіті, а альтернативному, коли Локі втік із Тессерактом у “Фіналі”. У коміксах між організацією та Кангом були суперечки. Поки що незрозуміло, хто наробив більше справ у таймлайні: Канг або Месники. Проте можна сказати точно: де подорожі у часі, там і Канг.

Мультивсесвіт Безумства, відьми та андроїди

Сиквел Доктора Стренджа нині знаходиться у комічному положенні. Ми знаємо, що Верховний Маг буде мати справу із Мультивсесвітом та результатами дій Ванди у її серіалі. Концепція Мультивсесвіту дає необмежений простір для фантазій та включення інших героїв. Канг може прибути у світ героїв саме у сиквелі Містера Доктора.

Можна зрозуміти, що дії героїні у “ВандіВіжн” будуть мати серйозний вплив на всесвіт та інші реальності. Її сили можуть привабити увагу Канга. У коміксах був прецедент, коли Канг шукав ідеальну жінку — Небесну Мадонну. За історичними записами вона мала народити наймогутнішу дитину у всесвіті. Хоча нею виявилася не Ванда, вона була у його списку ймовірних кандидаток. Потенціал Ванди неймовірний, тому сплески її сил цілком можуть стати причиною для вторгнення різних істот.

Вічні та пригоди через тисячоліття

Марвел підтвердили, що історія Вічних охопить проміжок часу у тисячі років. Фанати вже припускали, що у фільмі нам покажуть загибель Атлантиди та персону Немора, який може з’явитися у майбутніх стрічках. Міжчасові подорожі — ключова особливість Канга. Якщо раса надлюдей живе на планеті так довго, то вони мали чути про єгипетського фараона Рама-Тута. Це — одна із ітерацій Канга, коли він пересувався між епохами та правив людьми.

Фантастична Четвірка та сюжетний твіст

Ця теорія дуже вибухова. Згадуємо, що Натаніель є нащадком Ріда Річардса із Фантастичної Четвірки. Проект фільму про цю команду вже знаходиться у розробці. Історію злодія можна спростити, але зробити більше драматичною. Що, якщо Кангом у Кіновсесвіті буде батько Ріда, який покинув родину заради подорожей у часі? Якщо чутки виправдаються та Канга представлять у Людині-Мурасі 3, то Пейтон Рід зможе стати режисером для фільму про Фантастичну Четвірку. Постановник давно казав, що є фанатом команди цих супергероїв та навіть пропонував сценарій студії Fox.

У Ultimate-всесвіті коміксів Marvel Кангом стала Сью Шторм — член Фантастичної Четвірки. Ми сумніваємося, що у Кіновсесвіті підуть таким шляхом, проте ідея незвична.

Що дає включення Канга у Кіновсесвіт Марвел?

На наш погляд Канг Завойовник є гарною заміною Безумного Титана. Він може перевірити на міцність не тільки новачків, а й бувалих героїв. Одна з версій Канга Завойовника — Залізний Пацан, якого вперше показали в “Залізній Людині 3”. Ви дуже здивуєтеся, але це Харлі Кіннер — той самий хлопчик. Він вже подорослішав та був присутній на похоронах Тоні Старка. У наступному матеріалі ми більше розкажемо про його персону.

Канг виглядає найвдалішим варіантом майбутнього глобального злодія. Через нього можна ввести у Кіновсесвіт Фантастичну Четвірку, Доктора Дума або Юних Месників. Він виступить зв’язуючою ланкою між персонажами та значно розширить кордони Кіновсесвіту Марвел.

Як вам Канг у якості головного антагоніста майбутніх фільмів? Пишіть у коментарях.

Автор: Микита Гапонов

Якщо ви маєте бажання опублікувати в нас свою статтю, надсилайте її на [email protected].

Читайте також

  • Галк / Hulk

    5 шляхів повернути оригінального Галка до Кіновсесвіту Marvel

  • Marvel Annihilation

    Теорія: «Анігіляція» буде наступним великим кросовером у Кіновсесвіті Марвел

  • П’ятниця 13

    Як серія «П’ятниця 13» стала конвеєром: ретроспектива

Останні статті

Паровозик Томас, Рікардо Мілош та рожеві динозаври: 5 кумедних модів для Resident Evil Village

Автор: Сергій Мельник

Resident Evil Village

Acer підбиває підсумки 2020 року та оголошує про розширення асортименту ноутбуків

Автор: Сергій Мельник

Acer

На що подивитись у піксельному “Сільпо” у Вінниці

Автор: Микола Єрьомін

Acer представляє новий захищений ноутбук і планшет з лінійки ENDURO Urban

Автор: Віталій Тарнавський

Жахливо і водночас прекрасно: як зображають постапокаліпсис у іграх

Автор: Сергій Мельник

Як мисливець на драконів та місячна принцеса лотоси рятували: огляд аніме «DOTA: Кров Дракона»

Автор: PlayUA

DOTA: Кров дракона / DOTA: Dragon's Blood

5 найяскравіших героїнь у відеоіграх за версією PlayStation

Автор: Віталій Тарнавський

Редакційні мандри у віртуальну реальність з Injoy VR

Автор: PlayUA

Injoy VR

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: