Якщо ви любите Gothic 2, то зараз саме час її перепройти

Найкращі ігри ніколи не закінчуються. До улюблених ігор нам хочеться повертатися знов і знов, незалежно від того, як давно вони повиходили. Але час робить своє, і оку сучасного гравця вже немилі графічні ефекти, текстури й моделі, на які були спроможні ігри минулого десятиліття чи навіть століття. Саме тому талановиті модери періодично тішать нас покращеннями улюблених ігор минулого. І якщо модифікації відносно нещодавньої TES V: Skyrim здатні помітно вплинути на вигляд гри, то що вже й казати про таких “пенсіонерів”, як Gothic 2.

Не так давно свої приголомшливі текстурно-модельні модифікації опублікували Vurt (добре відомий у колах шанувальників TES i Fallout модер, якого часто називають “королем джунглів” за його любов до модів, що вдосконалюють флору) та unknown111. Модифікація L’Hiver Edition разюче змінює не тільки текстури ігрового світу, але й моделі героя, ніпів, зброї, обладунків тощо. Дуже радимо переглянути скріншоти за посиланням. На жаль, мод цей містить зміни тексту гри, отже незалежно від того, яка версія Gothic 2 у вас встановлена, мод змінить усі ігрові надписи на російські (або польські – наші західні сусіди адаптували цей мод. Завантажити польську версію моду можна звідси). Та окрім цих модів є ще D3D11 Renderer, який, як можна зрозуміти з назви, надає рушієві оригінальної гри можливостей DirectX 11. Тіні в реальному часі, динамічне освітлення, збільшена відстань промальовування, віддзеркалення у воді, HBAO+, normalmapping, генерація рослинності, теселяція – всі ці сучасні можливості були недоступними на початку двотисячних, коли Gothic 2 створювалась. Тож якщо ви якимось чином свого часу проґавили другу “Готику”, то зараз маєте чудову нагоду ознайомитися з однією з найкращих ролівок усіх часів. А ось і відео, яке демонструє можливості нового рендеререа.

Ось кілька світлин. Виглядає приголомшливо.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes отримає продовження, попри смерть її творця

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Hasbro шукає партнерів, щоби зробити наступну Baldur’s Gate без Larian

baldur’s gate 3

Fallout: London відкладено через некстген оновлення для Fallout 4

fallout london

У GOG можна безкоштовно забрати симулятор колонії Hammerting

Hammerting

аRPG від творців Ori, No Rest for the Wicked, вийде в дочасному доступі у квітні

No Rest for the Wicked

Офіційна підтримка модів для Baldur’s Gate 3 може затриматися через токсичних гравців

bg3

Baldur’s Gate 3 принесла власникам D&D 90 млн доларів

baldur's gate 3

Модер перетворив Baldur’s Gate 3 у справжній бойовик з вогнепальною зброєю і брутальним головним героєм

Baldur's Gate 3