Новини

Yakuza Kiwami 2 вийде у Steam 9 травня

Напружена кримінальна драма, відірвані на всю голову побічні квести, смачні обіди, караоке та двобої чоловіків у дорогих костюмах — ось цими штуками підкорює серія Yakuza. ПК-аудиторія вже встигла отримати Yakuza 0 та рімейк першої частини, тому поява у Steam інших частин серії залишалася питанням часу. І от компанія Sega сьогодні підтвердила, що Yakuza Kiwami 2 вийде у Steam 9 травня.

На відміну від двох попередніх ігор, рімейк другої частини зроблений на оновленій версії Dragon Engine, тому нічні квартали Осаки виглядатимуть ще соковитіше, розправи над ворогами стануть кривавішими, а екрани завантаження траплятимуться значно рідше. До всього, рімейк відрізнятиметься від оригіналу ще й наявністю міні-гри з управління кабаре (знайомої вам по Yakuza 0) та невеличкою кампанією за Ґоро Маджіму.

Коштуватиме гра цього разу 539 гривень, що є доволі таки адекватною ціною для гри такого рівня якості та з купою різноманітного контенту. Ну і звісно ж, ми всіляко її рекомендуємо Yakuza Kiwami 2 зараз — звісно, з нульовою частиною їй не зрівнятись, проте вона колосально краща за перевидання першої частини.

Disqus Comments Loading...
Опубліковано
Олег Куліков