Завтра виходить Resident Evil Revelations 2

Шанувальники франчайзу Resident Evil (можу віднести себе до таких) з нетерпінням чекають завтрашнього релізу Revelations 2. Перша частина, яка вийшла на портативній 3DS, а згодом перекочувала і на великі платформи, справила вельми приємне враження.

Тому хочеться зкоротати очікування в обговоренні деяких деталей разом з вами.

— Порт першої частини на ПК, PS3 та X360 залишив деякі романтичні, в ігровому сенсі, прийоми, такі як зумове відображення на увесь дисплей знайдених лікувалок, зброї, ключів, тощо. Очевидно друга частина обійдеться без такої романтики, адже виходить відразу на всі платформи.

— І перша, і друга частини мають серіальний/епізодичний формат. Але перша прийшла до нас у вже повному комплекті, а от повна ритейлова версія другої вийде тільки 20-го березня. Двійка виходитиме епізодами починаючи з 25 лютого, реліз кожного наступного менш ніж за тиждень від попереднього. Виникає питання “навіщо?”. Адже епізодичний формат зазвичай аргументується тим, що наступні епізоди ще в розробці, а тут готову гру просто розтягують. На мою думку, таким чином Capcom просто розширюють термін інформаційної активності щодо гри.

— Незрозуміла ситуація з кооперативним режимом. Спочатку в ігрових ЗМІ з’являлась інфа, що в грі не буде онлайнового кооперативу, а тільки локальний. Згодом цю інформацію спростували інші ігрові медіа, а ще згодом в твіттері з’являлись неоднозначні цитати самих розробників, де неможливо було розібрати, як працюватиме кооп.

— І на сам кінець нагадаю, що в режимі “Рейд” нас чекає просто феноменальний донат. Вас змусять купляти не аби що, а “життя” для продовження гри. Па-ра-па-па-пам!

Screen RER2

Оцінки першого епізоду на Metacritic:

  • Destructoid – 90/100
  • God is a Geek – 85/100
  • Meristation – 80/100
  • Hobby Consolas – 80/100
  • IGN Spain – 80/100
  • LaPS4 – 78/100
  • GameSpot – 70/100
  • Xbox Achievements – 70/100
  • IGN – 70/100

Є серед нас замовники гри? Які ваші очікування?

Читайте також

Resident Evil 2 Remake скупили краще за оригінальну RE2

Ремейк Resident Evil 3 обростає подробицями

А ось і постер рімейку Resident Evil 3. Залишилося дочекатися анонсу

На нас чекає рімейк Resident Evil 3?

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 05: Resident Evil Code: Veronica (2000)

Resident Evil Code: Veronica (2000)

Посунься, Resident Evil. Monster Hunter World — найуспішніша гра САРСОМ!

Стрім закритої бети Project Resistance

Свіже відео “мультиплеєрної Resident Evil” шаленими темпами збирає дизлайки

Популярне