Зворотна сумісність ігор, але не джойконів: нові подробиці Nintendo Switch 2

Китайський виробник аксесуарів Mobapad отримав інформацію щодо специфікацій Nintendo Switch 2 з перших рук, про що розповів у своєму блозі.

  1. Switch 2 підтримуватиме попередні версії джойконів (але старі контролери не вийде причепити до нового дисплею) і ґеймпад Pro Controller;
  2. Консоль матиме зворотну сумісність з цифровими і фізичними версіями ігор для поточного Switch. Однак картриджі нової консолі стара версія зчитувати не зможе;
  3. Нові джойкони матимуть більші габарити, а механізм їх приєднання буде замінений на магніти. Про це нещодавно також писало видання Vandel. Кнопки SL і SR стали металевими, а до L, ZL, R і ZR, розташованих з обох боків контролерів, додано ще по одній додатковій кнопці. Крім того, під кнопкою HOME на правому джойконі з’явилася додаткова функціональна кнопка;
  4. На нижній панелі Switch 2, як і раніше, буде розташований порт USB-C для заряджання й підключення док-станції. Сам док зазнав незначних змін, у ньому продуктивність консолі підвищуватиметься для виводу зображення у 4K. Також док-станція матиме кронштейн на задній панелі, що забезпечить більший діапазон регульованих кутів нахилу;
  5. Екран консолі збільшиться до 8 дюймів, а роздільна здатність до 1080p.

Видання Business Korea нещодавно повідомляло, що більшість компонентів Nintendo Switch 2 вироблятиме Samsung, зокрема дисплей, внутрішню пам’ять і процесор на 7-нм техпроцесі з модифікаєю Low Power для покращення автономності.

У той же час блогер Doctre81 віднайшов на LinkedIn профіль одного із інженерів Samsung, який із 2019 року працював над флеш-пам’яттю для “деякого пристрою Nintendo”. Серед його досягнень — розробка флеш-пам’яті 5-го покоління зі швидкістю до 1,4 Гб/с і нова системи захисту PUF IP.

За останніми чутками, Nintendo планує випуск нової консолі на початку 2025 року, притримуючи її реліз лише задля посилення стартової лінійки ігор.

Барлет Ярослав

  • вони використовували чип 2015го року. Його багато наклепали до дефіциту бо вони ставились в Nvidia Shield. Тож в більшій мірі їм просто пощастило. Подивимось, що вони покажуть в наступному поколінні.

  • Це був розрахунок на доступність та низьку ціну чіпа. Та й навряд "пощастило" можна сказати про результат дії компанії, що веде бізнес близько 130 років, я б сказав що тут є певна система)

  • Ми багаторазово бачили прорахунки 100+ річних компаній тож так собі агумент. При чому тут низька ціна якщо просто були проблеми з виробництвом усіх чипів не залежно від ціни. І як нінтендо коли розробляла свіч могла знати, що через 5 років буде дефіцит чипів через епідемію та засуху.

  • Ми багаторазово бачили прорахунки 100+ річних компаній тож так собі агумент.

    І менше з тим, аргумент. Компанія просто є, пережила наслідки реставрації Мейджі, дві світові війни і купу інших криз, досі один з найпотужніших гравців ринку. Про відсутність прорахунків ніхто нічого й не казав, кажу що на загальний підсумок переважна більшість прийнятих компанією рішень були правильними, вона існує, прибуткова, унікальна. Буття є критерієм істинності, це просто факт, як би Ви до нього не ставилися.

    При чому тут низька ціна якщо просто були проблеми з виробництвом усіх чипів не залежно від ціни.

    О, усе дуже просто. Через запаси чіпів та доступність і простоту виробництва проблеми почалися значно пізніше, ніж у інших виробників. У результаті, коли виробництво інших стояло, у нінтендо усе було гаразд, а проблеми з'явилися лише під кінець ковідної пандемії і були менш тривалими. Тобто, є різниця.

    І як нінтендо коли розробляла свіч могла знати, що через 5 років буде дефіцит чипів через епідемію та засуху.

    Це іще простіше, як я вже казав дешевий і простіший tegra є доступнішим за будь яких умов, серед іншого, несприятливих, розрахунок робився саме на це, а прибуток планувався за рахунок того, що невибагливі ігри, для яких такого чіпа достатньо, добре продавали залізо - як можемо бачити попит не впав. Якщо збільшення попиту на пристрої для розваг у наслідок пандемії це позитивний фактор, який можна було б записати як "пощастило", то дешева і доступна для виробництва в умовах кризи база консолі - це розрахунок, який справдився.

  • То добре. Але хитруни, що спочатку випускають не олед. Потім ще раз продадуть)

  • Це маркетинг) хоча я сподіваюсь що буде як в чутках: дешевша модель з LCD без слоту для картриджів і дорожча OLED з картриджами.

Хто стоїть за грою? У VARTA з’явилися сторінки розробників

Тепер у нас є окремі сторінки студій та компаній. Якщо раніше доводилось перевіряти кожну гру…

2 години

Книга про створення серії GTA вийде українською — видавництво MAL’OPUS відкрило передзамовлення

Якраз напередодні старту продажів GTA VI видавництво MAL’OPUS влучно анонсує українське видання книги «У розшуку:…

3 години

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

24 години

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

1 день

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

1 день

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

1 день

This website uses cookies.