Анонс Cities XXL: це має бути масштабно

Компанія Focus Interactive анонсувала містобудівний симулятор під назвою (не смійтесь) Cities XXL. Жарти жартами, але наімовірніше гра названа так тому, що її розміри будуть справді великими.

Нова частина серії розробляється на новому рушію, який забезпечить покращену графіку, зміни в ґеймплеї та великі розміри ігрової мапи, — те, чого так сильно не вистачає минулорічній SimCity. Будувати міста своїх мрій ви, шановні мери, зможете на понад 70 різних мапах, розташований на різних куточках планети. В арсеналі гравця буде понад 1000 типів будівель.

Розробники також обіцяють значний розвиток у свободі будівництва доріг та розумний штучний інтелект — жителі міста займатимуться звичними справами. Нікуди не дінеться також режим „перегляду вулиць“, який дозволить спостерігати поведінку НІПів, визначаючи проблемні місця в плануванні або ж просто милуватись тим, що вам вдалося створити.

Реліз Cities XXL очікується наступного року.

Читайте також

“Судний день” настане і для українських кінотеатрів

ЩоЗаШоу — Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі

Анонсовано нову гру у всесвіті World of Darkness

Нові подробиці про фракції у Warhammer 40K: Dawn of War 3

Ігролад та подробиці Star Citizen Alpha 2.6

Enlisted — новий командний шутер від творців War Thunder

Перші оцінки Dead Rising 4

Склад колекційного видання The Last Guardian

  • Андрiй Корзаченко

    Кстати, очень прикольная игра. После того как Симсити ушел в какую-то дибильную казуальщину и утратил свои изначальные маcштабы, Ситис дает то, чего не хватает Симсити. И с нормальным графоном, а не мультяшным.

  • вадім полюхович

    XL добра, але набридає. Швидко починаєш розуміти, як робити гроші. Все, що з часом залишається – множити приріст, приріст приросту і приріст приросту приросту грошей.
    Сподіваюсь, в ХХL таке буде робити непросто.

Популярне