Анонс Cities XXL: це має бути масштабно

Компанія Focus Interactive анонсувала містобудівний симулятор під назвою (не смійтесь) Cities XXL. Жарти жартами, але наімовірніше гра названа так тому, що її розміри будуть справді великими.

Нова частина серії розробляється на новому рушію, який забезпечить покращену графіку, зміни в ґеймплеї та великі розміри ігрової мапи, — те, чого так сильно не вистачає минулорічній SimCity. Будувати міста своїх мрій ви, шановні мери, зможете на понад 70 різних мапах, розташований на різних куточках планети. В арсеналі гравця буде понад 1000 типів будівель.

Розробники також обіцяють значний розвиток у свободі будівництва доріг та розумний штучний інтелект — жителі міста займатимуться звичними справами. Нікуди не дінеться також режим „перегляду вулиць“, який дозволить спостерігати поведінку НІПів, визначаючи проблемні місця в плануванні або ж просто милуватись тим, що вам вдалося створити.

Реліз Cities XXL очікується наступного року.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Андрiй Корзаченко

    Кстати, очень прикольная игра. После того как Симсити ушел в какую-то дибильную казуальщину и утратил свои изначальные маcштабы, Ситис дает то, чего не хватает Симсити. И с нормальным графоном, а не мультяшным.

  • вадім полюхович

    XL добра, але набридає. Швидко починаєш розуміти, як робити гроші. Все, що з часом залишається – множити приріст, приріст приросту і приріст приросту приросту грошей.
    Сподіваюсь, в ХХL таке буде робити непросто.