Darksiders 3 уже близько (+ трейлер)

Darksiders зі самісінького початку задумували як тетралогію, де кожному з вершників Апокаліпсису дісталася би окрема гра. На жаль, світ встигли побачити лише ігри про Війну і Смерть, а потім видавець серії врізав дуба. На щастя, компанія Nordic, котра викупила права на серію, після розвалу THQ, заспокоїла фанатів Darksiders — серія житиме й надалі.

Перевидання Warmastered Edition й Deathfinitive Edition не лише актуалізували дилогію для чинного покоління консолей, а й дзвінким доларом переконали видавців, що ігрова спільнота чекає появи третьої частини.

І от це сталося! Спершу в європейському PSN засвітилася Darksiders — Fury’s Collection, а за кілька хвилин на Amazon з’явились перші скріншоти гри.

Як ми давніше припускали, героїнею третьої частини стане Лють — сестра Війни і Смерті, основною зброєю котрої є батіг (і ще трохи магічних штучок) — а події продовжать розгортатися у постапокаліптичному світі, де Люті доведеться знищити Сім Смертних Гріхів.

Хоча Джо Мадуейра, режисер, художник і сценарист попередніх двох частин, не працюватиме у повну силу над Darksiders 3, його фірмовий візуал нікуди не дівся. Втім, не сказати, що гру віддали в чужі руки — студія Gunfire Games майже повністю складається із працівників Vigil. А отже нас знову чекає масштабна гра, котра буде єдиним адекватним аналогом “Зельди” за межами консолей Nintendo.

Вийде Darksiders 3 наступного року, а офіційний анонс, скоріш за все, станеться за день-другий.


ОНОВЛЕНО: А ось і трейлер вже під’їхав.

Читайте також

THQ Nordic придбала Experiment 101

Biomutant

Стрім Battle Chasers: Nightwar | ЗАПИС

THQ Nordic покаже на Gamescom гру про пост-апокаліпсис і кунг-фу

THQ Nordic відродить серію Black Mirror

PlayNews #288 — Darksiders III, Steam, The Long Dark…

Хто у кого що позичив

Обираємо перевидання року | PUGA 2016

THQ Nordic викупила старі франшизи NovaLogic

 • Max Solomonyuk

  АААА, о боже, невже ми цього дочекалися!!!

 • Михайло

  Ого, невже буде гра про кожного із вершників?

  • Oleh Kulikov

   Ем, так зі самого початку й планувалося.

   • Михайло

    Я знаю, що планувалось, але тепер шанси знову хороші.

Популярне