Дебютний трейлер та подробиці Star Wars: Battlefront

Зоряні війни відроджуються — після фільму плавно переходимо до демонстрації гри в легендарному сетинґу. DICE і EA нарешті опублікували дебютний трейлер Star Wars: Battlefront, який триває трохи більше двох хвилин.

Також у мережі був опублікований офіційний прес-реліз гри. Дія Star Wars: Battlefront розвивається посеред оригінальної трилогії Star Wars, а реліз відбудеться 17 листопада на PC, PS4 і Xbox One (вже офіційно).

Синґлових місій не буде, а от мультиплеєр Star Wars: Battlefront буде підтримувати битви за участі до 40 гравців. Будуть дві сторони: Повстанці Альянсу і сили Галактичної Імперії.
У трейлері можна побачити, як команда повстанців, споряджена джетпаком, прокладає собі шлях через ліси Ендори. В той час штурмовики використовують AT-AT і AT-ST. Грати можна буде не тільки за безіменних воїнів.

109021_YfQnBFAUbt_spyg16k

Ви можете грати за самого Дарта Вейдер. Ви можете використовувати світловий меч. Ви можете використовувати Силу, щоб душити повстанців, і це весело. По суті, ви немов бос на полі бою. Це означає, що в ролі Вейдера, можна вести команду до перемоги, якщо ви будете грати, як слід“, — сказав дизайн-директор Battlefront.

109024_uKmBdskjU0_star_wars_battlefront_4_17_d

Бої розгорнуться також у небі, де гравці зможуть використовувати TIE-файтери, X-wings і навіть Тисячолітнього Сокола, хоча розробники поки що не кажуть, як змінюватиметься бій на землі і в повітрі.

Ми хочемо, щоб ви відчули автентичність всесвіту“, — запевнив Патрік Бах, виконавчий продюсер Battlefront.

І як стало відомо щойно, на початку грудня для Battlefront вийде безкоштовний DLC — Битва за Якку (“Battle of Jakku”). Цей контент заснований саме на фільмі Star Wars Episode VII – The Force Awakens. Попри те, що події в Star Wars: Battlefront розвиватимуться під час подій оригінальної трилогії Star Wars, це не означає, що ніякого зв’язку з новим фільмом від Джей Джей Абрамса не буде.

Також гра уже стала доступна для передзамовлення на Origin. Можна буде замовити звичайну, або ж Deluxe Edition з деякими смаколиками.

109034_VH5Q1AQ4Mf_bezymyannyj

Читайте також

A Way Out розповсюджуватиметься з безкоштовною перепусткою для друзів

EA втратила $3 мільярди ринкової вартості після виходу Star Wars Battlefront II

Star Wars: Battlefront II

Огляд Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II

EA потурає ігровій пресі цінами на персонажів (ОНОВЛЕНО)

Star Wars: Battlefront II

EA може відмовитися від щорічного випуску своїх спортивних ігор

FIFA 18

EA придбала Respawn Entertainment

PlayNews #307 — EA, Kinect, Destiny 2…

Destiny 2

EA закрила Visceral Games

Visceral Games | Star Wars
 • Reveta

  Здається це трошки покращена батла у всесвіті starwars… І це прекрасно)))

 • NGxWinGeR

  Просто “вау”.

 • Вже купив ^_^

 • Ender

  якось вже надто красиве світло в трейлері.

 • так, виглядає достойно

 • InKviZ

  Ох ти ж йо…. Вже аж руки сверблять зіграти.

Популярне