Детальний трейлер Might & Magic Heroes VII

9102_might-magic-heroes-vii-prev

До релізу Might & Magic Heroes VII залишилось трохи більше тижня. Ubisoft не бомбардували нас десятками кінематографічних трейлерів, як зазвичай люблять, натомість вирішили показати екосистему гри більш детально у одному відео. Трейлер “101” демонструє ігрові фракції, показує як працює покрокова боївка та можливості окремо взятих персонажів:

Нам же залишається тільки надіятись, що сімка справді щасливе число і нова гра серії подарує хоча б частину того ігрового досвіду, який пропонувала третя та п’ята частини легендарної стратегії, адже даний реліз, на нашу думку, стане визначальним в плані майбутнього серії. Пан чи пропав, як гадаєте?

Гра виходить 29 вересня на ПК.

Читайте також

Far Cry 5 матиме рекордну для серії кількість персонажів

Чого очікувати від The Crew 2?

Ubisoft у виконанні PlayUA (E3 2017) | ЗАВЕРШЕНО

Перші тизери Far Cry 5

Чутки про нову Assassin’s Creed: Origins

Vivendi планує захопити контроль над Ubisoft до кінця року

Мультистрім Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands | ЗАПИС

Огляд Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

 • jaguar_arx

  Виглядає поки що все непогано. Головне щоб баланс юнітів і магії був добре продуманий, щоб рушій був не гальмував би і щоб цікаві кампанії були.

 • jaguar_arx

  Взагалі рік для геймерів чудовий. Стільки відомих серій отримали своє продовження. Відьмак, Фолаут, Старкрафт, Герої меча і магії, метал гір солід. Що я там ще забув? Ну про асасинів згадувати не буду – вони кожен рік виходять :)

 • Ggen

  людей очолює Курт Рассел чи мені здалося?

 • Pavlo Ivanchenko

  на вигляд в бою і на глобальній карті все гарненько, як було в 5. в 6, імхо, основна проблема була якраз в глобальній складовій із системою форпостів. але якщо повернути 5 частину з оновленими текстурами, всі знову радітимуть і ніхто не помітить підміни :) Герої – це серія, яку не хочеться лаяти.

 • Богдан Фот

  Чому не зробити міста як в 5 героях ? Вони такі красиві були ='( А все інше ніби добре виглядає, побачимо як буде все насправді.

Популярне