Devolver Digital анонсувала симулятор вʼязня SCUM

Видавництво Devolver Digital анонсувало SCUM, виживастик з відкритим світом від Gamepires і Croteam, розробника The Talos Principle і серії Serious Sam. Іграшка зі сміливою назвою зʼявиться у дочасному доступі для користувачів ПК у 2017 році.

«SCUM — це великий стрибок уперед», зазначив Томіслав Понґрац (Tomislav Pongrac), голова проектів Gamepires. «За основними елементами жанру ховається складна система, що зробить ігролад різноманітнішим».

CqET32sUsAALNVy.jpg large

За сюжетом гри, постіндустріальний світ невтомно потребує видовищ та жадає людської крові, і велет індустрії розваг TEC1, задовольняючи людські потреби, запускає другий сезон їхньої телевізійної сенсації, шоу SCUM. Він перенесе боротьбу з бурхливого Алькатрасу до Баньє-де-Каєнни, повного величі острова, що славиться своєю жахливою історією жорстоких увʼязнень. Там старі улюбленці та нові бранці зіштовхнуться у нещадній битві за життя, славу, подарунки та шанс на життя після смерті.

SCUM — це багатокористувацький виживастик з небаченими можливостями розвитку персонажа, де знання та навички стають основною зброєю для довгочасного виживання. Гравцеві належить поліпшувати базовий стан персонажа за допомогою навичок, щоб керувати всім: від харчування, метаболізму та маси тіла героя до рівня використання зброї, бойового стилю та знань щодо зламу систем безпеки. Успішне використання цих навичок призведе до досягнення найвищих рівнів у цій жахливій телевізійній грі, отримання крутезних подарунків від спонсорів і навіть, якщо ви помрете, воскресіння, подарованого всемогутніми продюсерами шоу.

SCUM базується на рушії Unreal Engine 4 і зʼявиться у дочасному доступі для користувачів ПК у 2017 році. Сподіваймося, що гра не виявиться скамом попри обіцянки розробників.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →