Enlisted — новий командний шутер від творців War Thunder

Компанія Gaijin Entertainment, відома своєю роботою над популярною багатокористувацькою грою War Thunder, анонсувала свій новий проект під назвою Enlisted. Enlisted – це багатокористувацький командний шутер в сеттингу Другої світової війни, з масштабними боями та гігантськими ігровими картами, що вміщуватимуть понад 100 гравців одночасно.

Відомі битви Другої світової будуть перенесені в окремі кампанії, кожна з яких включатиме різні етапи сутичок, зі специфічними героями та зброєю. Робота над кожною з таких кампаній вимагатиме багато часу та зусиль, і тому вони розроблятимуться окремо одна від одної.

Вже зараз всі охочі можуть придбати колекційну зброю, кампанії (ведеться розробка над Битвою за Москву та Висадкою в Нормандії) або ранній доступ до закритого бета-тестування, що пройде в другій половині 2017-го року. Розробники запевняють, що всі зароблені таким чином гроші буде витрачено на покращення гри, а зібравши $250 000 ігророби візьмуться за розробку Африканської кампанії. Слідкувати за грошозбором можна на офіційному сайті.

Розробкою гри займатиметься маловідома Darkflow Software, а двигуном слугуватиме Dagor Engine 4.0, що вдало використовується в тому ж War Thunder.

Забавка вийде виключно для персональних комп’ютерів. Дату виходу та більше інформації шукайте на нашому сайті вже згодом.

Читайте також

“Судний день” настане і для українських кінотеатрів

ЩоЗаШоу — Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі

Оприлюднено системні вимоги For Honor

Анонсовано нову гру у всесвіті World of Darkness

Ігровий режим у Windows 10 офіційно підтверджено

На eSPORTconf Ukraine виступить експерт з IT- та спортивного права Ірина Сергієнко

Підсумки презентації Nintendo Switch

ФК «Динамо» Київ презентував відкриття кіберспортивного напряму

  • Михайло

    Період вибрали дуже цікавий, подивимось на реалізацію.

  • Oleksandr Masnyi

    просто треба сісти трошки і підрахувати. тому за якість підключення і якість гри топити не має сенсу. я негативно налаштований. потужності не ті.

Популярне