Football Manager 2015 — дата виходу та ігролад

Розробники зі студії Sports Interactive повідомили офіційну дату релізу симулятора футбольного тренера Football Manager 2015. Вихід гри відбудеться вже швидше ніж за місяць — 7 листопада.

У новій частині Football Manager ви, як і раніше, зможете взяти на себе тренера команди. От тільки не такого, як у FIFA, — грати за команду не доведеться. У ваші обов’язки входитиме будування стратегії клубу, глибини складу, поводження під час трансферного вікна та багато того, чим зазвичай займаються футбольні тренери.

А ось і відеоролик із демонстрацією нововведень Football Manager 2015.

Читайте також

Оприлюднено системні вимоги For Honor

Анонсовано нову гру у всесвіті World of Darkness

Підсумки презентації Nintendo Switch

Автор «Містера Робота» працює над новим кіберпанковим серіалом

Нові подробиці про фракції у Warhammer 40K: Dawn of War 3

Quake Champions може стати умовно-безкоштовною

Ігролад та подробиці Star Citizen Alpha 2.6

Enlisted — новий командний шутер від творців War Thunder

 • Вова Собко

  Не розумію я людей, які регулярно це купують. Кожна наступна версія, це ніщо інше, як патч із новими складами команд , дизайном та однією-другою новою функцією. Проти самої серії нічого не маю, сам бавився декілька тижнів ще в Football Manager 2010. В тій же ФІФА чи ПЕС хоча б графіку оновлюють, добавляють нові чемпіонати та активно працюють над фізикою.

  • n_i_e_m_a_n_d

   начнем с того что сравнивать ПЕС и ФИФА с менеджером это как то не совсем нормально. Во вторых, да, изменений с каждым годом отнюдь не сверхъогромное количество, но любителям серии их вполне хватает))) а в третьих, чужие деньги не стоит считать))) покупают люди, ну и пускай покупают))) это их дело)))

   • Вова Собко

    Я не засуджую людей, які з року в рік її купую, а просто не розумію їх. Та і Футбольні симусятори і менеджери не порівнював, просто провів аналогію.

Популярне