Геловін у Overwatch та к-сть гравців

Як нам і обіцяли в Blizzard, літня забава у Overwatch — це лише початок і цього разу, до кінця місяця, у Overwatch настає нова тематична подія, а саме сезон Геловіну.

Як і минулого разу, нас очікують більше 100 нових предметів, які точно будуть попадатись в контейнерах геловінських гарбузах і на відмінну від літнього сезону, предмети тепер можливо придбати за ігрову валюту, хоч і за потрійну ціною.

Втім, особливої уваги заслуговує новий PvE режим — Junkenstein’s Revenge в якому алхімік (Ana), лучник (Hanzo), стрілець (McCree) і солдат (Soldier: 76) захищатимуть ворота замку від доктора Junkenstein’а та його армії.

Також, Blizzard повідомила, що у Overwatch вже зіграли 20 млн. ґеймерів, що не може не радувати, а при старті івенту, щоб потрапити в гру треба було вичекати шеститисячну чергу. Якщо ви досі не розумієте, що таке Overwatch і чому гра така популярна, рекомендуємо вам глянути наш відеоогляд.

Читайте також

Blizzard створює новорічну казку у своїх проектах

Blizzard winter event

Підсумки The Game Awards 2017

Тепер можливостей стати кіберспортсменом в Overwatch ще більше!

Overwatch Contenders

Цінепад у Battle.net з приводу Чорної п’ятниці!

Overwatch

BlizzCon 2017: Overwatch

Overwatch Moira

Blizzard забанила користувачів, які використовували ботів

World of Warcraft: Legion

PlayNews #304 — Red Dead Redemption 2, PUBG…

Red Dead Redemption 2

Overwatch Halloween Terror не за горами

 • Last_Hawk

  Раніше не було особливого бажання придбати овервотч, але зараз задумався над цим.

  • Дмитро

   а в мене бажання так і не з’явилось, але дивитись на трансляціях куди цікавіше ніж ті дотку і кс

   • Last_Hawk

    Я в трансляціях тільки доту дивлюсь, від шутерів морська хвороба загострюється)) Хоча коли сам граю нормально сприймаю екшен.

 • Oleksandr Masnyi

  20 мільйонів – це прекрасно
  13.5 мільйонів – батла,гоу хоум

 • Михайло

  Нічого дивного, Blizzard вміє робити ігри.

 • Max Solomonyuk

  Дідько ну чому не Free-to-play? Гравців було би ще більше, а донат там і так вже є (просто 800 грн шкода).

  • Їм і цих гравців поки що достатньо) І немає у грі такого донату, щоб на ньому добре заробляти. Все що можна придбати це тільки кейси з рандомно випадаючим лутом. Ігрову валюту купувати за реальні гроші не можна, те саме з предметами і тому у Overwatch донат не вигідний гравцю.

   • Aken Bosch

    >Все що можна придбати це тільки кейси з рандомно випадаючим лутом.

    створення цього луту не займає стільки грошей скільки вони заробляють на них.

    • І це можна сказати про любу гру з контейнерами) CS, TF2, HotS, LoL, навіть CoD і Battlefield з їхніми Season Pass дорожчими за гру, тощо. Гроші які отримують розробники ідуть на підтримку і подальшу розробку гри, а не конкретно тим хто займається створенням луту. І я вже вище написав, що гравцю купувати контейнери не вигідно, достатньо просто грати і отримати за рівні ті ж контейнери з таким же шансом випадання чогось рідкісного.

   • Max Solomonyuk

    Звісно ftp це не завжди добре, але blizzard могли б зробити її безкоштовною на деякий час і глянути на результати та подумати про можливість переводу на ftp.

    • Читав, що Blizzard думають випустити безкоштовну пробну версію. І загалом в Blizzard є практика з різними бізнес-моделями, у них і підписки і епізодичні і f2p ігри, тому думаю вони добре обдумали шлях Overwatch. Хоча в майбутньому глянемо.

    • Рома Береговий

     Це звалось відкритими бета-тестами, Ваш Кеп.

 • wintermute

  Стрім буде?

Популярне