Гонковий симулятор Project CARS знову перенесли

Project-Cars-6

Перенесення дат релізу великих проектів поступово стає буденністю сучасної ігроіндустрії. І справді, навіщо заздалегідь з точністю розраховувати час, який потрібен на розробку гри, якщо його можна не раз корегувати. Черговий приклад цієї працюючої системи подала компанія-видавець гонкового симулятора Project CARS — Bandai Namco, яка утретє перенесла дату виходу гри. Щоб сильно не підставлятись не була названа навіть точна дата релізу. Натомість цього разу гру обіцяють випустити в середині травня.

Незважаючи на всі наші минулі досягнення у справі створення високо оцінених гонкових ігор, Project CARS — це, безумовно, наймасштабніший і найбільш опрацьований проект, над створенням якого ми коли-небудь працювали. Незважаючи на те, що гра готова на 99,9%, залишається ще 0,1% дрібних недоліків, які необхідно усунути. Ми віддаємо всі свої сили, щоб запропонувати гравцям новаторський ігровий досвід в середині травня, і шанувальники можуть бути абсолютно впевнені в тому, що вони його отримають

Нагадаємо, початкова дата релізу була призначена на листопад 2014 року. Потім її посунули на 20 березня. До сьогоднішнього дня ми всі орієнтувались на 2 квітня.

Ну! Хто наступний у черзі? Підходьте, ми вже звикли.

Читайте також

Огляд Project CARS 2

Project CARS 2

Стрім Project CARS 2 | ЗАПИС

Project CARS 2

Divinity: Original Sin 2 покине дочасний доступ восени

Стрім “Підсумки-04.2017” (Project CARS) | ЗАПИС

З Tekken 7 прибрали кенгуру-боксера після скандального відео

Оприлюднено системні вимоги For Honor

Анонсовано нову гру у всесвіті World of Darkness

Підсумки презентації Nintendo Switch

  • Interzeroid

    Ми розраховуємо випустити гру в травні, але підозрюємо, що це буде в червні, хоч нам і більше подобається дата випуску в липні. Але зрозуміло, що в серпні ми обов’язково її випустимо, якщо, звичайно, ми не схвалимо реліз в вересні.
    Але залізно обіцяємо, що в 2016 році ви зможете в цю гру зіграти.

Популярне