Ігрові плани PlayStation VR

playstation_vr_logo_1-600x102

Віртуальна реальність від Sony, якій дали просту назву PlayStation VR, отримала чільне місце на виставці Paris Games Week 2015. На відміну від конкурентів, які були анонсовані вже давно, японці вирішили одразу розвивати ігровий напрям, створюючи не просто маленькі демо, а повноцінні AAA-проекти з підтримкою цього шолому віртуальної реальності. Підтвердження цьому з’явилось на сторінках форуму Reddit, де було опубліковано понад 50 проектів, які вже анонсовані для PlayStation VR.

Серед переліку знайдуться як ігри, що вже давно вийшли та яким просто прикрутять підтримку цієї технології, так і такі, що створюються виключно для гри у PlayStation VR. Серед таких можна виділити амбітну Robinson: The Journey від студії Crytek. У грі вам доведеться приміряти на себе роль хлопця, який після страшної авіакатастрофи ненароком опиняється на загадковій планеті, що кишить динозаврами та іншими доісторичними істотами. Зі світом можна і треба взаємодіяти, адже кому як не вам належить стати першовідкривачем цього дивного світу?

Повний перелік ігор ви знайдете нижче:

А яке ваше ставлення до PlayStation VR зокрема і до подібного розвитку ігроіндустрії взагалом?


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Yuriy Burda

    Соні у свій пристрій VR ще й додаткові процесори для обробки 3D звуку/відео запхнула, виявляється. Тобто з Sony VR у PlayStation будуть додаткові обчислювальні можливості для роботи з VR і не доведеться спрощувати звук/графіку в іграх щоб 3D нормально працювало. В теорії, це дуже правильно і круто. Подивимося на практиці, що з того вийде.