«Королівська битва» — тепер і у Warface

Після виходу Playerunknown’s Battlegrounds з усіх усюд тільки й чутно було: «Королівська битва – надкрутий режим! Ми готові днями там сидіти. PUBG зробив революцію в ігровому світі.» Не дивно, що компанії, мов ті бджоли на мед, накинулися на можливість заробити додаткову частку популярності й додавали до своїх ігор «Королівську битву» (або вирішували створити свою гру, як-от Tencent). Цією дорогою пішла і Crytek зі своїм футуристичним онлайн-шутером Warface.

Чим є  «Королівська битва», думаю, і пояснювати не варто, тому поговоримо про особливості режиму, які чекатимуть на гравців Warface. За словами розробників, мапа, створена для режиму (це буде пустельна локація), стане найбільшою в грі. І все було б добре, але ґеймери, які вже змогли випробувати його (у деяких країнах вже проходить бета-тест режиму), повідомляють, що наразі режим має обмеження в 16 гравців. Малувато буде, чи не так? Окрім цього, зауважують, що замість звичного десантування з парашутом, гравців випадковим чином розкидає локацією, що, безперечно, забере в ґеймерів можливість завчасного продумування тактики.

Дати виходу оновлення з новим режимом поки не повідомляли. Відомо тільки, що з’явиться воно незабаром і перший час його активно тестуватимуть задля виправлення всіх огріхів.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Alexander Chernyuk

  Приготуйтесь до лагодрома якого не бачив світ на CryEngine %)

  • Володимир TooL Вітовський

   Warface у 2017 :)

   • Oleh Kulikov

    Вова, ти будеш здивований.

    • Володимир TooL Вітовський

     Не буду.