Oculus Rift — пакунок ігор і дата виходу

Сьогодні у Голлівуді (Каліфорнійщина, США) закінчується Oculus Connect 2, конференція, присвячена усьому, що пов’язано з Oculus Rift. Під час виступів, доповідей і обговорень у конференц-залі розкішного готелю Loews розробники довідалися нові подробиці специфікації Oculus Rift, а ми, ґеймери, отримали демонстрацію чотирнадцяти яскравих ігор для цього нового способу споживання відеоряду.

У ролику були помічені Adr1ft, The Vanishing of Ethan Carter, Battlezone, Edge of Nowhere, Gang Beasts та інші ігри. Трейлер виглядає цікаво, однак випробувати реальний ігролад з шоломом VR на конференції ніхто не дав, тому рано робити висновки про революцію в ігровій індустрії.

Окрім цього в інтерв’ю порталу PC Gamer віце-президент Oculus VR Нейт Мітчел розповів, що користувацький набір Oculus Rift надійде у продаж у першому кварталі 2016 року. До складу набору входитиме шолом, спеціальний сенсор і контролер Xbox One. А ціна складе приблизно $300 доларів. Однак у словах пана Мітчела є невеличка неточність. Коли він пояснював, чому компанія досі не почала приймати замовлення на Oculus Rift, то прохопився:

Якщо ви збираєтеся дати мені $300 сьогодні, я не буду радий розповісти вам: „Добре через дев’ять, 10, 11 чи 12 місяців ви нарешті отримаєте те, на що сподіваєтеся“.

Тобто розробники шолома віртуальної реальності не хочуть засмучувати своїх покупців тривалим очікуванням, але в тривалості підготовки до продажу вони самі не впевнені і перший квартал 2016 року може легко перетворитися на другий…

Ще незрозумілим залишається, чому власний контролер Oculus Touch будуть продавати потім і окремо від основного набору.

А ви чекаєте на вихід Oculus Rift?

Читайте також

Стала відомою дата виходу Time Machine VR

WEGAME — коротко та по суті

Minecraft виходить на VR-ринок

Insomniac анонсувала вихід ще чотирьох ігор цього року

Не надто вдалий запуск віртуальної реальності у Steam

Віртуальна реальність — майбутнє ігрової індустрії

“Космічний” старт продажів HTC Vive

Нові трейлери симулятора скелелазіння The Climb

 • jaguar_arx

  Звичайно чекаємо. Враховуючи низьку ціну девайса, порівняно з сонівським і вальвівським.
  Тільки щось у мене таке передчуття, що вальве і соні свої девайси в продаж раніше випустять :)

 • Kraken666

  чекаю на SteamVR. Мені більше сподобався, але це була девелоперська версія з двома лазерними боксами, які дуже гучні. Сподіваюсь на ринок вийде щось не таке дикувате.

 • Yuriy Burda

  Мабуть почекаю доки всі анонсовані системи для VR вийдуть і з’являться відгуки, а там вже оберу що придбати. Бо зараз наче й хочеться VR зацінити на власному досвіді, але й боязно гроші впусту витратити.

 • Slavik

  Намучавшись с настройкой окулуса на ПК,я понял что у этой железяки нет нормального коммерческого будущего . Вот Morpheus для PS4 другое дело – там никаких конфликтов с железом, софтом, дровами, багами и глюками не будет. Врубил и все идет сразу, а на ПК вечно что-то да не заработает как нужно, то вывод на экран не сработает, то дрова не те, то тормоза, то геймпад не тот, то вообще не запустится по неизвестным причинам – это просто мрак.

 • Pan Diman

  ВР буде неодмінно свого варта, якщо скоро, вчасно, створять дотатньо якісного контенту, аби знайти свою аудиторію. Коментарі споживачів мають переважно однакову думку: технологія дійсно прекрасна, та контенту, який можна було б сприйняти за її допомогою, поки, на жаль, доволі мало. Та схоже, незабаром починаються релізи великих проектів. На це потрібен час, та, певен, рано чи пізно багато хто обов’язково перейде на новий рівень інтерактиву та пов’язаних із ним технологій.

 • Назар Борко

  до речі хто грав на якомусь ВР пристрої більше пів години не починає нудити?

  • Якщо вас не нудить від перебування у тривимірному середовищі протягом усього вашого життя, то і у шоломі ВР не має нудити. Хоча, звісно, якщо ви бухий пацанчик, який пробує шолом ВР десь у ТРЦ, то може знудити.

   • Kraken666

    маячня. все життя грав у тривимірні игри, а ось від oculus DK1 та DK2 нудило майже з першої хвилини. А Steam VR сподобався, в ньому не нудило.

   • PAG

    Декого нудить і від звичайних 3д стрілялок, тож тут дивного нічого немає.
    А в Окусусі основна причина піднуджування, це те, що має місце неповна синхронізація обертів голови і зображення.
    Тому, підозрюю, що дуже багатьох буде укачувати від віртуальної реальності.

   • Назар Борко

    ну у грі герой стрибає, його перевертає і всяке таке і очі бачать одне а вестибулярний апарат не відчуває того що бачать очі і вони починають сваритись і людину нудить

  • Slavik

   Це індивідуально. Мене нудило через 20 хв особливо після рейлкоастерів,а іншим – пофіг. Але саме тому я вважаю что “закриті” девайси для дмашнього використання – це розрахунок тільки на хардкорну аудиторію. Це не принесе багато грошей. А ось окуляри від майкрософт – ось це реальний бізнес прорив,бо вони аугементед..доповнена реаільнсіть і вони більш кежуал, тому охоплять більшу аудиторію і в них не буде нудити.

 • Чекаю Oculus Rift і взагалі розвиток цих пристроїв вірт.реальності.
  Передбачаю, що зовсім скоро, в недалекому майбутньому їх можна буде бездротово під’єднувати до смартфонів, телевізорів – гратися та дивитися контент.
  п.с.
  на фото прототип зразка 2013року, граю в Team Fortress 2

 • Олег Канащук

  ХОЧУ)))

Популярне