Оголошена дата виходу Shadowrun: Hong Kong

OHlfrJ_kT0a-

Розробники зі студії Harebrained Schemes назвали дату виходу рольової гри Shadowrun: Hong Kong, яка зібрала на платформі Kickstarter суму, що перевищує позначку в 1,2 мільйона доларів — у 12 разів більше, ніж спершу потребували розробники.

Дата релізу була оголошена в честь другої річниці Shadowrun Returns, і призначена вона на 20 серпня. У цей день Shadowrun: Hong Kong стане доступною для придбання у магазинах Steam, GOG і Humble.

Нагадаємо, що події нової гри розгортатимуть у похмурому майбутньому, де зіткнуться магія і технологія. За словами розробників, основний акцент зроблено на якісному сюжеті, пам’ятних персонажах, свободі у прийняті рішень і, звісно, ж на доброякісному ігроладі покрокових битв. Кастомізація персонажів дозволить гнучко налаштовувати персонажів, а прихильник читання будуть раді великим об’ємам тексту.

Читайте також

Legrand Legacy отримала дату виходу

Legrand Legacy

Divinity: Original Sin 2 покине дочасний доступ восени

Похмурі будні середньовічного ката в The Executioner

Оприлюднено системні вимоги For Honor

Анонсовано нову гру у всесвіті World of Darkness

Підсумки презентації Nintendo Switch

Автор «Містера Робота» працює над новим кіберпанковим серіалом

Нові подробиці про фракції у Warhammer 40K: Dawn of War 3

 • Олександр Xray_StyleZ Величко

  Returns була відверто нудною в усьому окрім стиліації світу. Навіть не знаю, чи варто продовжувати грати у цю серію ігор…

  • Oleh Kulikov

   Ну не скажи. Returns мала розкішні тексти і доволі пристойну історію. Але в цілому згоден, як гра вона була лише пробою пера.
   Dragonfall — ось на що слід звернути увагу.

Популярне