Подорож у минуле в новому сезоні Overwatch

Хоч багато хто сподівався побачити D.Va у вигляді зайчика з кошиком писанок, Blizzard вирішили бути не такими передбачуваними і замість Великодня, новий сезон присвячений минулому Overwatch і першому завданні Трейсер. А також раптово згадалося, що у Overwatch бувають черги, дуже великі черги.

З наповненням сезону майже все класично. Більше ста предметів: графіті, переможні пози, анімації, репліки і скіни, які покажуть як виглядали герої в минулому і, о Боже, виявляється Торбйорн колись був без бороди (краще ми б його таким не бачили :) ); і новий PvE-режим, який цього разу вийшов значно цікавішим.

Саме PvE-режим кидатиме нас у минуле, де ми у ролі Трейсер, Торбйорна, Райнхарда і Мерсі будемо змушені впоратися з повстанням Омніків на вулицях King’s Row, захопивши 3 точки, захистивши машину від ось цих ходячих бомб, ой, точніше від ось цих і знищивши головних Омніків. Також є інший варіант PvE-режиму, де можна обрати будь якого героя, що дає більше можливостей для тактики.

Сезон “Повстання” триватиме до 1 травня.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • ThePyrrhonist

    Я не грав у попередні PvE івенти в Overwatch, але як на мене цей досить нудний. Цікаво проходити лише найперший раз. Як пройти канонічною партією на максимальному рівні складності так і не зрозумів, але пройшов неканонічною: Дзен, Оріса, Райнхардт та Бастіон. А щодо 100 нових предметів – 87 нових графіті, ось і всі нові предмети.