Про можливість самурайського сетинґу Assassin’s Creed

assassin__s_creed___another_tale__chapter_8_by_chaoyuanxu-d5383w8

Попри те, що багато хто вже любить називати серію Assassin’s Creed конвеєрною, існує ще багато цікавих історичних епох, яких не торкався франчайз. До цікавих сетинґів, яких ще не задіювала серія, можна віднести Китай. Багато з прихильників азійської культури вже давно мріють опинитися у шкурі асасина-самурая, який би провів нас визначними подіями історії країни дешевої робочої сили. На зустрічі з китайськими журналістами, компанія Ubisoft торкнулась цієї теми.

Голова сервісу Uplay Стефані Перотті зазначила, що розробники не відмовляються від можливості дослідити історію Азії:

Не думаю, що ми коли-небудь говорили, що не цікавимося історією Китаю. Ми придивляємось до багатьох різних історій, але хочемо, щоб у нас було натхнення для написання історії, яка буде відповідати історичному контексту. Якщо у нас з’являться розробники, які захочуть глибше зрозуміти історичні реалії Китаю, ми зможемо розробити нову гру Assassin’s Creed з місцем дії в Китаї чи Японії.

Зазначимо, зовсім скоро компанія представить 2D-платформер у китайському сетинґу під назвою Assassin’s Creed Chronicles: China. А наступна повноцінна гра у серії називається Assassin’s Creed: Victory і відправить нас до Вікторіанського Лондона.

А у якому сетинґу Assassin’s Creed  хотіли б побувати ви?


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Я волів би побачити події якоїсь із частин у середньовічній Монголії, адже, здається, саме нащадки Чингіза Хана розбили асасинів.

 • Zahar Protsyuk

  Козацькому, безсумнівно

 • Сергій Леополіс

  Асасина-самурая з китаю ?..

  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%B9

  • Зверни увагу на цитату. Розробник сам не сильно відрізняє японську культуру від китайської. А заголовок передає суть задуму.

   • Сергій Леополіс

    Давай припустимо, що Ти правий, так що тепер всі хто читає цю статтю повинні мати розмите уявлення хто такі самураї і яке їхнє походження ? ;)
    Розробник відповів на питання про східний сетинг гри в цілому (чомусь я впевнений) ((Так над цитатою вказано до дослідити саме історію азії)) а саме над цитатою, автор статті писав про китай, назвавши його країною дешевої робочої сили, і сказав, що хотів би побачити самурая асасина саме з китаю…

    • “автор статті писав про китай, назвавши його країною дешевої робочої сили, і сказав, що хотів би побачити самурая асасина саме з китаю…”

     де я таке писав?

     • Сергій Леополіс

      Багато з прихильників азійської культури вже давно мріють опинитися у шкурі асасина-самурая, який би провів нас визначними подіями історії країни дешевої робочої сили.
      3-й рядок… Але чесно… Здивував ;)

     • Але хіба тут йдеться про МОЄ бажання? Чи ти не віриш, що багато ґеймерів вже давно хочуть китайського/японського сетинґу?

     • Сергій Леополіс

      Не ображайся, але це дурна відповідь… Чіплятись до дрібниць котрі далеко не відображали суть посту, як і теми в цілому…
      Але звісно постав собі плюсик у карму тому що слово “нас” звісно ж не включає людину котра це сказала ;)

     • Незнаю, можливо, я туплю :) Але я чомусь не знаходжу у моєму тексті (не інтерв’ю) вживання слова “нас” щодо бажання побігати за китайського/японського асасина.

      Чи ти, можливо, ти маєш на увазі цей уривок: “…який би провів нас визначними подіями історії країни дешевої робочої сили.”? Якщо так, то я не бачу тут зв’язку із бажанням. А, навіть якщо я дійсно туплю, то вже пробач мене такого необережного у висловах :) Буду виправлятись!

 • POROSUS

  Я вже казав, що хочу асасинів з майбутнього, але якщо вибирати із історії, то можливо про столітню війну Франції з Англією. Взагалі вже майже у всіх цікавих історичних епохах, куди можна було запхнути хвацького вбивцю асасини побували.

 • Timur Suleimanov

  в мене давно є ідея асасін-козак. А чому ні? сетінг десь 16-17 сторіччя. Бравий козак мандрує Україною, Кримом, Польщею ще у Санкт-петербург навідається ;) Такий гарний хлопець, з оселедьцем. Можна цікавий сюжет, сетінг наче непоганий. але звісно Азія крутіше буде… :(

 • Вова Собко

  Ну нарешті. Думав, що не дочекаюся.

 • Ernst_09

  Пірат – не тру гасасин, але козак в сам раз.. що з вами люди?