Програмне забезпечення Oculus можна встановити виключно на диск C

Oculus-Rift-Banner

Відомо, що світові продажі Oculus Rift розпочнуться за 5 днів, та, як це зазвичай буває, велика кількість розробників, журналістів та тестувальників вже отримали свої копії для детального вивчення. І їх робота не є марною, адже вже сьогодні на офіційній сторінці шолому з’явилося питання: “Чи є можливість встановити програмне забезпечення Oculus в інший каталог?”. І відповідь не забарилася: “На жаль, ні. На даний момент програмне забезпечення і VR-додатки можна зберігати виключно в C:\Program Files (x86)\Oculus. В наступних версіях ми плануємо виправити це, й дозволити встановлювати завантажені VR-додатки в будь-яке місце”.

Ґеймерську спільноту цей факт не міг не обурити, адже більшість використовує в якості системного диску SSD, які не можуть похвалитися великим об’ємом, і кілька VR-ігор можуть стати критичною масою, яка значно уповільнить роботу системи. І тут виникає кілька питань… Чому команда програмістів такого престижного проекту не змогла дати ради з наскільки простим завданням? Чому за кілька днів до релізу програмне забезпечення ще потребує критичних патчів? За що ми платимо товстелезну пачку вічнозелених?

Та будемо надіятися, що в той день, коли омріяні шоломи відправляться в руки своїх власників, всі подібні помилки будуть виправлені, й танці з бубном можна буде відкласти, відкриваючи для себе нові й нові віртуальні світи.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →