Серія ігрових аксесуарів Logitech Prodigy вийшла на український ринок

Компанія ASBIS, дистрибʼютор Logitech в Україні, повідомила про вихід нової серії ігрових аксесуарів Logitech Prodigy на український ринок.

Logitech Prodigy — це професійна серія аксесуарів для справжніх ґеймерів, до складу якої входять дві миші, клавіатура та гарнітура.

На цю мить у продажу доступні ігрова миша Logitech® G403 Prodigy™ Gaming Mouse, бездротова ігрова миша Logitech® G403 Prodigy™ Wireless Gaming Mouse, ігрова клавіатура Logitech® G213 Prodigy™ RGB Gaming Keyboard і гарнітура Logitech® G231 Prodigy Headset.

Ігрові миші Logitech G403 Prodigy до восьми разів швидші за стандартні, що означає майже миттєвий відгук при натисканні і переміщенні курсору. Також мишки мають найкращий оптичний сенсор PMW3366, якому надають перевагу професіонали кіберспорту в усьому світі.

Зручна, міцна, елегантна і водостійка клавіатура Logitech G213 Prodigy поєднує найкращі тактильні відчуття та виробничу потужність завдяки клавішам, сконструйованим спеціально для ґеймерів. Кожна клавіша G213 Prodigy налаштована на ультрашвидкий (в чотири рази швидше, ніж у стандартних клавіатур) відгук. Окрім цього ігрова матриця розпізнає багатоклавішні одночасні натискання та гарантує спрацьовування під час гри, а пʼять зон RGB-освітлення клавіатури G213 Prodigy можна налаштувати під себе, обравши зі спектру 16,8 мільйона кольорів.

Завдяки 40-міліметровим неодимовим дифузорам гарнітура Logitech G231 Prodigy відтворює високоякісний стереозвук, що повністю занурить вас у гру з першої до останньої хвилини. Корпус навушників вкрито спеціальною, ретельно підібраною тканиною, яка забезпечує відчуття комфорту і мʼякості навіть при багатогодинному використанні. Регулятор гучності і вимикач мікрофону зручно розташувалися на кабелі, а гнучкі можливості регулювання навушників дозволять міцно закріпити їх на голові, завдяки чому навушники рідше ламатимуться і менше зношуватимуться.

Читайте також

Нова серія ігрових аксесуарів від Logitech – Prodigy

Огляд клавіатури Logitech K480

Огляд мишки Logitech MX Master

InnerSpace отримала дату виходу

InnerSpace

Neverwinter Sword of Chult добереться до консолей зовсім скоро

Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Titan Quest: Anniversary Edition анонсована для консолей

Titan Quest Anniversary Edition 2

Результати святкового розіграшу

Blizzard створює новорічну казку у своїх проектах

Blizzard winter event
  • Михайло

    Радий за них.

  • Питання до клавіатури. Українська розкладка є? Чи проходити повз?

Популярне